Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="51900"]
3-7, школяр

Як адаптувати дитину до шкільного життя?

Old date:
Current date: 2023.02.01
New date: 2014.08.27
0
Для майбутніх першокласників та їхніх батьків початок шкільного життя – це новий життєвий етап. Далеко не всім діткам легко
Майбутній першокласник (фото: Fotolia)

Майбутній першокласник (фото: Fotolia)

Для майбутніх першокласників та їхніх батьків початок шкільного життя – це новий життєвий етап.

Далеко не всім діткам легко звикнути до нової обстановки у школі. Навіть дитсадківцям, які звикли перебувати у колективі, важко перебудуватися з ігрової на навчальну діяльність.

Як допомогти першокласнику адаптуватися до шкільного життя та швидко привчити дитину до школи? Про це далі йтиметься у наступному відеосюжеті.

Як адаптувати дитину до шкільного життя?


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соціологи: батьки на 1 вересня плачуть у 5 разів частішеДумка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти