Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="63017"]
3-7, Здоров'я

Домашній вихованець - що важливо врахувати при покупці

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2015.01.31
0
Дитина просить купити папужок чи хом'ячка? Як переконатися, що дитина не матиме алергії? Для початку сходіть у гості до знак
Собака - фото

Собака (фото Fotolia.com)

Дитина просить купити папужок чи хом'ячка? Як переконатися, що дитина не матиме алергії?
Для початку сходіть у гості до знайомих, які вже мають тварину, яку ви готові купити малюк. Нехай малюк поспостерігає за ним, пограє, зрозуміє, у чому полягає догляд за маленькою істотою. Що стосується алергічної реакції, вона виникає при повторних контактах з алергенами. Це означає, що й у дитини немає алергічної схильності, немає і протипоказань до контакту з тваринами. Однак хом'ячок, папуга або будь-яка інша домашня тварина повинна утримуватися в адекватних умовах чистої клітини. При найменших проявах алергії у вигляді тривалого нежитю, сльозотечі з твариною доведеться розлучитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укуси диких та домашніх тварин. Поради доктора Комаровського (Відео)


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти