Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="28417"]
3-7, Підготовка до школи

Дитячий садок: головні помилки батьків

Old date:
Current date: 2022.12.08
New date: 2013.10.14
0
Дитина пішла до дитячого садка. І вам хотілося б, щоб його адаптація до дитячого садка пройшла максимально легко. Тоді не робіть
Дитячий садок (фото: Л.Журавльова/ЦФА «Бурда»)

Дитячий садок (фото: Л.Журавльова/ЦФА «Бурда»)

Дитина пішла до дитячого садка. І вам хотілося б, щоб його адаптація до дитячого садка пройшла максимально легко. Тоді не робіть головні помилки батьків!

1. Підкупи

Оплата чи компенсація за те, що дитина ще «один день» піде в дитячий садок – помилкова стратегія. Згладжуючи таким чином адаптацію або загладжуючи цим свою провину за те, що дитина йде в дитячий садок замість домашнього перебування, ви створюєте стійку залежність. Це неадекватні фінансові відносини із дитиною. І, отже, відвідування дитсадка дитиною залежатиме від цих оплат все більше. Якщо ви платите не грошима, то тістечка та цукерки теж навряд чи можна вважати корисними для дитини.

2. Ідеалізація дитячого садка


Не варто було, звичайно, ще до дитячого садка і зараз говорити, що у дитячому садку все так добре, весело тощо. Потрібно чесно визнавати, що серед найпозитивніших моментів є необхідність слідувати розпорядку, і різні характери однолітків, вихователів, і відповідальність за відвідування.

3. Обговорення дитячого садка та вихователів із засудженням

Якими б не були умови в дитячому садку, вихователі, обговорювати щось негативне за дитини не варто. Інакше у нього формуватиметься негативний образ дитячого садка.

4. Надмірна жалість

"Мій бідолаха", "Мій маленький", "Тебе всі кривдять" і т.п. - Це ви не шкодуєте дитину, а створюєте їй комплекси. Навіть якщо у дитини є недоліки, через які вона може страждати в дитячому колективі, не підкреслюйте їх жалістю. Часто побоювання батьків ще й можуть не виправдатися, а насіння комплексів уже кинуто у душу дитини.

5. Зайва суворість

Не варто перебільшувати і обов'язок дитини ходити до дитячого садка. Це все ж таки не робота. Не потрібно і дуже суворо судити дитину за переживання в період адаптації - вона має на них право. Це новий етап для дитини - дозвольте йому ділитися своїми почуттями. Вислухайте дитину та підбадьоріть.

А які ти помилки зробила після того, як дитина пішла в дитячий садок? Поділися в коментарі, чого треба стерегтися.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти