Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="233068"]
школяр

Зимові канікули у школярів: коли починаються і скільки триватимуть

Old date:
Current date: 2022.08.11
New date: 2019.11.26
0
Незважаючи на те, що в Україні кожен навчальний заклад самостійно визначає, коли відпочивати школярам, ​​як правило, вони

Незважаючи на те, що в Україні, кожен навчальний заклад самостійно визначає, коли відпочивати школярам, ​​як правило, вони дотримуються рекомендацій МОН.

зимові канікули 2019-2020 Україна

Джерело: Pixabay

Отже, за рекомендацією МОН, зимові канікули у 2019 році у школярів розпочнуться у понеділок, 23 грудня, і продовжаться до 7 січня включно. Враховуючи, що відпочивати школярі почнуть з 21 грудня, оскільки це субота, тривалість зимових канікул 2019 року складе 18 днів.
зимові канікули 2019-2020 Україна

Burda Media

Більшість дитячих зимових канікул займають свята – Католицьке Різдво (25 грудня), Новий рік, православне Різдво (це, щоправда, останній день канікул). Завдяки переносам вихідних днів, ви цілком можете вирушити куди не будь всією сім'єю, адже у дорослих буде поспіль 4 вихідні - з 29 грудня 2019-го по 1 січня 2020-го включно. А потім ще 4 на Різдво – з 4 по 7 січня 2020 року включно.


Погода на шкільних канікулах

Після морозних днів листопада нам обіцяють легке потепління, і грудень із січнем морозами та снігом не порадує, принаймні, у Києві та області. Не обіцяють сніг і на Новий рік, так що навряд чи на канікулах можна буде пограти в сніжки, покататися на санчатах і зліпити сніговика. Тільки в Святвечір і на Різдво трохи заморозить до 4-7 градусів.


зимові канікули 2019-2020 Україна

Джерело: world-weather.ru

За довгостроковими прогнозами синоптиків, температура в період зимових канікул у денний час підніматиметься до +1 - +3 градусів, а вночі опускатиметься до -3-5 градусів морозу.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти
x