Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="273474"]
школяр

У МОН розповіли, як планують закінчити навчальний рік

0
Через війну в багатьох містах України був тимчасово припинений навчальний процес, а в деяких діти повернулися до навчання.

Через війну у багатьох містах України був тимчасово припинений навчальний процес, а в деяких діти повернулися до навчання дистанційно. Також були запущені онлайн платформи, які дозволяють дітям з-за кордону отримувати знання за звичною шкільною програмою. Постало питання завершення навчального року. Коли діти підуть на літні канікули та чи підуть взагалі — розповідаємо далі.

У МОН розповіли, як планують закінчити навчальний рік

Джерело: Fotolia

Міністерство освіти і науки України вже затвердило методичні рекомендації щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року. Разом із керівниками департаментів освіти і науки обласних військових адміністрацій було прийнято рішення порекомендувати закладам загального середнього освіти наступне:

  • самостійно визначити день завершення освітнього процесу в 2021/2022 навчальному році;
  • забезпечити виконання освітніх та навчальних програм, навчального плану через ущільнення навчального матеріалу,
  • забезпечити організацію самостійної навчальної діяльності учнів, додаткові консультації з використанням технологій дистанційного навчання.

Тобто, виходить, що дата завершення навчального року в школах буде залежати безпосередньо від керівництва навчального закладу.

Також міністр освіти і науки Сергій Шкарлет звернувся до керівників закладів та учителів з проханням звернути особливу увагу на психологічну підтримку дітей під час війни. Для цього розроблено відповідні матеріали. Також було відкрито Телеграм-канал «Підтримай дитину», у якому педагоги та дитячі психологи діляться рекомендаціями та порадами


Яким буде підсумкове оцінювання

Навчання під час війни

Джерело: Shutterstock

Складання ДПА у 2022 році було скасовано. Оцінювання рівня знань школярів, зокрема підсумкове, в разі потреби може відбуватися в дистанційному форматі. За даними Міносвіти, в умовах воєнної години особливо важливо забезпечити права учнів на отримання освіти, тому необхідно:

  • в установленому порядку перевести їх на наступний рік навчання;
  • видати свідоцтва досягнень або табелі навчальних досягнень;
  • видати документи про отримання освіти.

Школа може видати свідоцтво за місцем постійного чи тимчасового проживання, у тому числі й приватні заклади освіти, якщо дитину зараховано до іншої школи. Документ про завершення навчання також отримають діти, які проходять навчання зараз у своїх школах, перебувають за кордоном або продовжують навчатися в дистанційному форматі.Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти