Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="274977"]
школяр

Українські школярі, які потерпіли від війни, зможуть безкоштовно навчатися у найінноваційнішій школі країни 

0
Новопечерська школа в Києві дає можливість безкоштовно навчатися українським школярам, ​​які опинилися біля складних життєвих ситуацій

Новопечерська школа у Києві дає можливість безкоштовно навчатися українським школярам, ​​які опинилися у складних життєвих ситуаціях внаслідок війни. Діти зможуть отримати освіту у школі, яка є однією з найінноваційніших шкіл країни та світу. Фінансування цілком покриватиме вартість навчання дитини до 11-го класу включно — як прямі, так і додаткові витрати на підручники, форму, харчування, гуртки тощо. Отримати підтримку зможуть як майбутні першокласники, так і учні 11 класу — заявки будуть розглядатися від дітей, які вступають цього року до будь-якого класу з 1 по 11 клас. 

Фото: freepik

 

“У цій страшній війні постраждало чимало українських батьків. Хтось залишився без хати, інші – втратили близьких. Новопечерська прагне підтримати сім'ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих ситуціях. Ми даємо можливість навчатися безкоштовно у найкращій школі країни. Таким чином наша команда прагне зробити ще один важливий внесок у здобуття спільної победи України. Наш фронт – освітній. Тож зосереджуємо сили на ньому”, — каже основниця Новопечерської школи, голова ДС “Освіторія” Зоя Литвин.

Як отримати можливість навчатися у Новопечерській школі?

Оскільки ініціатива орієнтована на підтримку батьків, які потерпіли від війни, однією з умов участі є написання єсе на тему: “Як війна вплинула на мою батьківщину”. Для дітей, які вступають до 1-3 класу, замість є можна намалювати малюнок і додати короткий опис до нього. На основі розгляду заявок комісія запросити учасників на вступні тестування.


Важливою умовою є академічні досягнення дитини — вони мають бути не нижчими за середній рівень, щоб навчання за програмою Новопечерської школи було посильним для дитини. Продемонструвати свої знання учні можуть під час співбесід із командою Школи. Додатково можна прикріпити фото табеля до заявки, якщо є можливість. Залишкове рішення щодо навчання прийматимуть за результатами 4 етапів вступних випробувань. Кожен етап важливий.

Якими будуть 4 етапи вступних випробувань:

  1. Подача заявки. Це можна зробити до 15 липня включно посиланням. 
  2. Вступні випробування. Вчителі Новопечерської школи перевірятимуть знання з математики, української та англійської мов.
  3. Індивідуальна співбесіда з психологом.
  4. Знайомство Школи з дітьми та батьками.

Про залишкові результати учасники дізнаються протягом 17-20 серпня.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Мітки:
школа
Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти