Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274603"]
школяр

Програма НУШ у дистанційній школі «Оптіма»: сучасні новинки для першокласників

Old date:
Current date: 2022.10.02
New date: 2022.06.07
0
Ви можете прочитати цю статтю по-русски
Перший клас – хвилюючий та відповідальний. Діти змінюють свою діяльність, батьки допомагають малюкам адаптуватися до нових умов.

Перший клас – хвилюючий та відповідальний. Діти змінюють свою діяльність, батьки допомагають малюкам адаптуватися до нових умов. Стандарти Нової української школи максимально сприяють комфортному адаптивному періоду. Початок шкільного навчання найбільш комфортно відбувається у дистанційній школі – дитина залишається у звичному середовищі, м'яко та поступово входить до освітнього процесу. Знають, як зацікавити дітей навчатися в «Оптімі» – першій та найбільшій дистанційній школі України.

Програма НУШ для першокласників

Є дві програми НУШ, між якими кожна школа робить вибір. В "Оптімі" – програма НУШ-1, розроблена робочою групою під керівництвом Олександри Савченко.

Ця програма насамперед спрямована на розвиток особистості дитини, розвиток її ключових компетенцій з урахуванням індивідуальних психологічних особливостей. Вона найкраще відповідає концепції педагогічної діяльності школи «Оптіма» та її чудово сприймають учні початкових класів.


У першому класі найважливішим є формування базових умінь – читання, письма, малювання, різноманітної творчої діяльності. На це спрямовані інноваційні уроки "Оптіми".

Унікальні уроки «Оптіми» для 1 класу

Уроки у вигляді яскравих інтерактивних мультфільмів спрямовані на створення психологічного комфорту, безпечного середовища, цікавої пізнавальної діяльності. Це зроблено для того, щоб максимально м'яко навчити дитину вчитися та напрацювати прості та зрозумілі алгоритми повсякденного шкільного життя.

Для відвідування таких уроків не потрібні важкі портфелі, підручники або додаткове приладдя – лише комп'ютер або ноутбук і доступ до інтернету.

Нові анімовані уроки створювалися з любов'ю, глибоким розумінням психології молодших школярів і водночас враховують усі рекомендації Міністерства освіти України та послідовно дотримуються програми НУШ-1.

Першокласникам буде легко навчитися писати, читати, рахувати, правильно сидіти за столом і тримати ручку: адже детальному поясненню приділяється велика увага! Дикторська озвучка ілюструється анімацією, відео та аудіо елементами. Для виконання завдань у зошиті або усно на уроках передбачені паузи. Вони також дають дитячим очам необхідний відпочинок від монітора та забезпечують зміну діяльності, яка дуже потрібна маленьким непосидам!

Такі уроки не мають аналогів ні в Україні, ні у світі. Кожен може переконатись у цьому, зареєструвавшись на безкоштовний демодоступ терміном 7 днів. Консультацію з будь-яких питань можна отримати за телефонами: +38(067) 333-91-87, +38(099) 333-91-87.


Р

Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти