Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="274598"]
школяр

Програма НУШ у дистанційній школі «Оптіма»: сучасні новинки для першокласників

0
Перший клас – хвилюючий та відповідальний. Діти змінюють свою діяльність, батьки допомагають малечі адаптуватися до нових умов. С

Перший клас – хвилюючий та відповідальний. Діти змінюють свою діяльність, батьки допомагають малечі адаптуватися до нових умов. Стандарти Нової української школи максимально сприяють комфортному адаптивному періоду. Початок шкільного навчання найбільш спокійно відбувається у дистанційній школі – дитина залишається у привичному середовищі, м'яко і поступово входитиме до освітнього процесу. Знають, як зацікавити дітей до освіти в «Оптімі» – першій та найбільшій дистанційній школі України.

Програма НУШ для першачків

Існують дві програми НУШ між якими кожна школа робить вибір. В “Оптімі” – це програма НУШ-1, розроблена робочою групою під керівництвом Олександри Савченко.

Ця програма першочергово спрямована на розвиток особистості дитини, розвиток її ключових компетенцій з урахуванням індивідуальних психологічних особливостей. Вона якнайкраще відповідає концепції педагогічної діяльності школи «Оптіма» і її чудово сприймають учні початкових класів.


У першому класі найважливішим є формування базових вмінь – читання, письма, малювання, різноманітної творчої діяльності. Саме на це спрямовані інноваційні уроки «Оптімі».

 

Унікальні уроки «Оптімі» для 1 класу

Уроки у вигляді яскравих інтерактивних мультфільмів спрямовані на створення психологічного комфорту, безпечної середовища, цікавої пізнавальної діяльності. Це зроблено для того, щоб максимально м'яко навчити дитину вчитися і напрацювати прості та зрозумілі алгоритми повсякденної шкільної життя.

Для відвідування таких уроків не потрібні важкі портфелі, підручники або додаткові приладдя – тільки комп'ютер або ноутбук та доступ до інтернету.

Нові анімовані уроки створювалися з любов'ю, глибоким розумінням психології молодших школярів і водночас ураховують всі рекомендації Міністерства освіти України і послідовно слідують програмі НУШ-1.

Первинкам буде легко навчитися писати, читати, рахувати, правильно сидіти за столом і тримати ручку: адже детальному поясненню приділяється велика увага! Дикторська озвучка ілюструється анімаціями, відео та аудіо елементами. Для виконання завдань у зошиті або усно на уроках передбачені паузи. Вони також дають дитячим очам потрібний відпочинок від монітора і забезпечують зміну діяльності, яка дуже потрібна маленьким непосидькам!

Такі уроки не мають аналогів ні в Україні, ні у світі. Кожен може переконатися в цьому, зареєструвавшись на безкоштовний демодоступ рядком на 7 днів. Консультацію з будь-яких питань можна отримати за телефонами: +38 (067) 333-91-87, +38 (099) 333-91-87.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти