Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275396"]
школяр

Освітні матеріали дистанційної школи «Оптіма» для першокласників. Схвалено МОН та батьками

0
Перша та найбільша дистанційна школа «Оптіма» запрошує майбутніх першокласників до навчання у 2022-2023 роках. Освіта в «Оп

Перша та найбільша дистанційна школа «Оптіма» запрошує майбутніх першокласників до навчання у 2022-2023 роках. Освіта в «Оптімі» не схожа на дистанційку державних шкіл. Тут не пропонують завдання для самостійного вивчення, а зацікавлюють дітей авторськими матеріалами та унікальними мультфільмами.

Як відбувається навчання у 1 класі

Для кожного учня на навчальному сайті школи «Оптіма» створюється особистий кабінет, у якому дитина бачить перелік предметів на поточний навчальний рік та усі навчальні матеріали, структуровані та поділені на окремі уроки та завдання.

Весь навчальний матеріал викладено в уроках, розроблених кваліфікованими вчителями у співпраці з психологами, методистами та дизайнерами.


В уроках використано текстовий формат, додаткові відео та аудіовкладення, інтерактивні ігри, цікаві 3D-моделі, вправи для відпрацювання навичок, а також контрольні питання для перевірки засвоєння навчального матеріалу.

Школа пропонує рекомендований розклад уроків без прив'язки до часу. Учні опрацьовують уроки у зручний для них час. Уроки після проходження залишаються доступними для додаткового опрацювання протягом усього навчального року.

Учні виконують тестові, письмові та усні завдання для контролю знань.

З освітніми матеріалами, уроками, контрольними завданнями та системою роботи може ознайомитись кожен, скориставшись безкоштовним демодоступом.

Унікальні навчальні мультфільми

Початкова школа в «Оптімі» навчається за авторськими уроками у вигляді мультфільмів, які не мають аналогів в Україні та світі. Яскравий відеоряд, професійне озвучування, продумана та виважена подача навчальної програми – такі уроки утримують увагу дітей, прищеплюють любов до навчання та пізнання.

Кожен клас має унікальні особливості. У першокласників основна увага спрямована на те, щоби м'яко адаптувати малюків до школи, навчити вчитися. Освітні матеріали повністю відповідають українській шкільній програмі та рекомендовані Міністерством освіти України.

Кожен урок містить інтегрований підхід – коли математика також знайомить учнів із фактами географії, мовою, літературою тощо. Це не лише зацікавлює дітей, а й повністю відповідає духу та літері Нової української школи та сучасним освітнім трендам.

Оцінити такі уроки цієї весни змогли сотні першокласників, адже «Оптіма» відкрила вільний доступ до своїх навчальних матеріалів усім дітям, які потребують. Благодійним пакетом користувалися близько 100 000 школярів.

Отримати вичерпну консультацію та записатися на навчання можна за телефонами: +38 (067) 333-91-87, +38 (099) 333-91-87.


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти