Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="275292"]
школяр

Коли важлива кожна деталь: як вибрати правильний монітор для школяра

0
Комп'ютер став важливою і необхідною частиною способу життя і відкриває перед дитиною величезні можливості для саморозвитку

Комп'ютер став важливою та необхідною частиною способу життя та відкриває перед дитиною величезні можливості для саморозвитку та самовдосконалення. Тож не варто позбавляти дітей цих переваг. Але щоб робота за комп'ютером не позначилася на здоров'я дитини, слід серйозно підійти до вибору її основних складових. Сьогодні ринок перенасичений великою кількістю різноманітних моделей моніторів для дому, офісу, любителів ігор ... і серед цієї множини можна легко загубитися. Як правильно вибирати монітори розповідаємо, як розібратися у всіх технічних характеристиках, ключових параметрах сучасних моніторів та зробити правильну покупку для свого улюбленого школяра.

як вибрати монітор для ПК

Джерело: unsplash

Вибір монітора слід приділяти не менше уваги, ніж марці і характеристик самого ПК. Від розміру та якості картинки на екрані безпосередньо залежить здоров'я очей вашої дитини.

Також потрібно врахувати, що якість залежить від вартості, і заощаджувати на моніторі не можна в жодному разі. Ви не зможете оновити комплектуючі монітора, він купується лише один раз і використовується досить довго. Яким би потужним і навороченим він не був би, неправильно підібраний монітор зіпсує враження від його роботи.

5 основних характеристик, які не можна ігнорувати при покупці монітора для дитини:

  1. Діагональ
  2. матриця
  3. Роздільна здатність
  4. Частота оновлення екрану
  5. Яскравість та контрастність

УВАГА НА ДІАГОНАЛЬ

Насамперед батькам варто визначитися з параметрами діагоналі екрану. Насамперед, слід продумати, наскільки далеко від очей вашого улюбленого учня буде розташований пристрій – залежно від цього і має вибиратися діагональ комп'ютерного монітора.


Якщо комп'ютер використовуватиметься не тільки для виконання шкільних завдань, а й для перегляду відео, комп'ютерних ігор, експерти рекомендують придивитися на монітори з діагоналлю від 24 до 27 дюймів і використовувати для всіх потреб універсальний ігровий монітор. Завдяки великій діагоналі екран монітора матиме велику і чітку картинку, а отже дитина не мружитиметься і напружуватиме очі.

Діагональ з розміром 24 дюйми оптимальна, якщо розташування монітора перебуватиме на відстані близько 1 метра від дитини, в такому випадку екран повністю потраплятиме в поле зору маленького користувача і йому не потрібно робити зайві рухи очима. Отже, 27-дюймова діагональ - слушний варіант, якщо монітор на робочому столі знаходиться на відстані більше одного метра від очей.

ОПТИМАЛЬНИЙ ТИП МАТРИЦІ

Тип матриці - це наступна за значимістю характеристика після розміру діагоналі, яка заслуговує на увагу батьків при виборі монітора для дитини. Від типу матриці безпосередньо залежить якість зображення на екрані (передача кольору, насиченість кольорів, кути огляду).

Моделі з IPS-матрицями - найкращий варіант для маленьких користувачів, вони мають найкомфортніші кути огляду і глибоку колірну гаму. Чим більший кут огляду, тим краще. В ідеалі кути огляду мають бути близькими до 180 градусів.

як вибрати монітор для ПК

Джерело: unsplash

УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДОЗВІЛ

Крім вибору діагоналі та типу матриці, слід звернути увагу ще на роздільну здатність екрану. Найбільш популярною і затребуваною роздільною здатністю для сучасних моніторів є параметри FullHD – 1920*1080. Це оптимальний варіант, який підійде як для роботи з текстовими документами, так і для перегляду hd-відео, ігор, і загалом задовольнить практично будь-якого юного користувача.

ЧАСТОТА ОБНОВЛЕННЯ ЕКРАНУ

Частота оновлення екрана – це швидкість оновлення картинки на моніторі, чим вона вища, тим краще для дитячих очей. Від цього показника залежить, з якою швидкістю і скільки разів на секунду монітор може повністю перемалювати та показати готове зображення. Фахівці рекомендують розглядати пристрої із частотою 100-140 Гц. Така частота дозволить використовувати гаджет не лише для навчання, а й для ігор.

ЯРКІСТЬ І КОНТРАСТНІСТЬ

Чим вища яскравість екрана, тим краще. Висока яскравість дозволить зручно займатися навіть у найсвітлішому приміщенні. Крім того, згодом яскравість дисплея знижується. Тому краще брати із запасом. Оптимальна яскравість 300 кд/м2 та більше.

Для нормального монітора контрастність дисплея повинна бути 1000:1 або більше.

ПОРАДА! Разом із монітором завжди в комплекті йде підставка. Бажано, щоб її можна було відрегулювати за висотою та кутом нахилу. З її допомогою можна буде виставити положення монітора таким чином, щоб він знаходився просто перед очима дитини.

Бажаємо вам вдалих покупок!


Р

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм каналСтатті по темі:


Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти