Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="250581"]
школяр

Київські школи готуються до дистанційного навчання з 1 вересня

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2020.07.08
0
Про це під час брифінгу заявив міський голова Віталій Кличко. Чи підуть діти до школи 1 вересня, точніше, в якому форматі

Про це під час брифінгу заявив міський голова Віталій Кличко.

Джерело: Shutterstock

Чи підуть діти до школи 1 вересня, точніше, в якому форматі проходитимуть заняття, точно поки що прогнозувати ніхто не береться, проте готуватися рекомендують до будь-якого варіанту. І дистанційна форма нині здається ймовірнішою.

Департамент освіти КМДА дав рекомендації всім навчальним закладам підготувати плани та розробити форму дистанційного навчання. Таким чином, кожна школа має можливість адаптувати програму до можливостей вчителів та учнів. - Заявив мер.

Водночас, за його словами, місто докладає всіх можливих зусиль для того, щоб до кінця літа ситуація з коронавірусом покращилася та з'явилася можливість відкрити школи 1 вересня. А поки що МОЗ та МОН намагаються придумати варіанти очного навчання дітей, за яких буде мінімізовано ризик зараження. Так розглядають можливість навчання зі змін та обмеження кількості учнів у класі, щоб забезпечити дистанцію між ними під час уроків, а також змішане навчання – деякі предмети діти можуть вивчати дистанційно. Про це сказав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв'ю виданню «ВВС Україна»


Є кілька варіантів. Можливо, доведеться обмежувати одночасне перебування дітей у класах. Розглядаємо варіанти, що, наприклад, математика буде у класі, а історія буде дистанційно проводиться. По змін розводити. Думаю, що ці моделі ми напрацюємо.

Ляшко також додав, що спрогнозувати епідеміологічну ситуацію на вересень майже неможливо і пропонує готуватися як до найгірших сценаріїв – дистанційного навчання, так і до проміжних варіантів і навіть до повного повернення дітей до школи.

1 вересня, з 1 вересня, день знань, з днем ​​знань листівки, з 1 вересня привітання

На думку нового в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета, до школи першого вересня мають піти хоча б першокласники:

Я не уявляю, яким чином діти можуть піти дистанційно до першого класу. – заявив Шкарлет в інтерв'ю виданню «Лівий берег» — Можливо, якщо ситуація погіршуватиметься, то буде знову дистанційний режим. Але першокласники мають відчути всю соціалізацію у школі.

Таким чином, нам пропонують готуватися до будь-якого з варіантів – від дистанційного до повернення до школи. Більше буде відомо ближче до кінця літа.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених або почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти