Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="276009"]
школяр

Дивіться разом із дитиною: веселі відеоуроки на тему здоров'я

0
Команда міжнародної програми «Супергерої FAST» закликає батьків проводити більше якісної години разом із дітьми. Організація розробок

Команда міжнародної програми "Супергерої FAST" закликає батьків проводити більше якісної години разом із дітьми. Організація розробила унікальний чат-бот у вайбері для батьків та їхніх дітей, які навчаються у початковій школі. 

веселі відеоуроки на тему здоров'я

Джерело: freepik

Навчальна програма складається з 5 коротких уроків у форматі мультфільмів від яскравих та веселих супергероїв FAST. Після реєстрації чат-бот пропонує пройти короткий тест для перевірки актуальних знань. Після складання тесту протягом 5-ти днів ви будете отримувати у вайбер нові відеоуроки кожного дня, організатори рекомендують дивитися їх разом із дитиною та обговорювати.

Після проходження всіх 5-ти уроків чат-бот знову пропонує вам скласти фінальний тест для закріплення матеріалу, а нові знання допоможуть зберегти життя вашим рідним у разі інсульту! Більше того, знання номера швидкої медичної допомоги може знадобитися в будь-якій ситуації. Якщо дитина разом із вами дізнається, як це робити, вона зможе самостійно викликати швидку, навіть якщо навколо не буде дорослих. Ми вже маємо реальні історії, коли школярка у Львові врятувала життя своїй бабусі завдяки урокам програми

«Супергерої FAST» — міжнародна програма, мета якої - навчити дітей віком 5-9 років та їх батьківщини розпізнавати симптоми інсульту та запам'ятати номер швидкої медичної допомоги, і таким чином зберегти життя близьких. Програму розроблено за підтримки Ініціативи Angels та одобрено Всесвітньою організацією боротьби з інсультом. З початку 2021 року до травня 2022 року до програми долучилися понад 3500 учителів в Україні, а навчання пройшли майже 40 тисяч дітей з усіх областей (сайт програми).


веселі відеоуроки на тему здоров'я

Також ви можете розповісти про проект вчителя того класу, в якому навчається ваш дитина, і таким чином заохотити його до проведення зайняти із програми для всього класу. Ось так ці уроки відбуваються у школах. Надайте вашому вчителю посилання на сайт для реєстрації класу. Шкірна школа та учитель в Україні може безкоштовно приєднатися до команди «Супергероїв FAST».

Інсульт є поширеною та серйозною проблемою у всьому світі. За даними Всесвітньої організації боротьби з інсультом, кожна четверта людина страждає від інсульту упродовж життя. Переважно інсульт вражає людей старшого віку (середній вік людини з інсультом – 70 років). У 2020 році в Україні сталося близько 125 000 випадків інсульту. Дослідження показують, що люди часто не розпізнають основні симптоми інсульту і тому не одразу викликають швидку. Однак варто знати, що протягом максимум 4,5 годин людина має отримати кваліфіковану медичну допомогу, щоб мати шанс залишитися дієздатною після інсульту.

______________________________________________________________________________________________

Про Ініціативу Angels

Angels – унікальна ініціатива у галузі охорони здоров'я, яка допомагає лікарням по всьому світу стати максимально готовими до лікування інсульту, аби люди отримали швидку та якісну медичну допомогу. Для цього ініціатива Angels допомагає створювати нові лікарні, що готові приймати пацієнтів з інсультом, а також підвищує якість медичної допомоги для таких пацієнтів у існуючих закладах охорони здоров'я. Мета ініціативи – забезпечити всіх пацієнтів з інсультом однаковим рівнем медичної допомоги, незалежно від того, в якій лікарні вони опинилися.


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти