Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="147787"]
Дитяча психологія

Як відрізнити дитячі примхи від дитячої невралгії - підказки для батьків

0
Виховання дитини, яка весь час вередує - справа непроста. Однак бувають випадки, коли такій дитині потрібні виховання.

Виховання дитини, яка весь час вередує — справа непроста. Проте трапляються випадки, коли такій дитині потрібні не виховні заходи, а лікування.

Вередлива дитина

фотографії Thinkstock

Здорова дитина зазвичай весела, а хвора дитина вередує. А ось вічні примхи при хорошому самопочутті – ознака вродженої дитячої нервовості (невропатії). І в таких випадках слід звертатися до лікаря. Ми дамо кілька підказок, ваше завдання – звірити з ними поведінку дитини та прийняти правильне рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Педіатр викриває міфи про загартовування дитини влітку

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!


У дитячої невралгії такі ознаки:
 • збудливість та дратівливість, що посилюються до вечора;
 • перепади настрою та поведінки - від агресії до боязкості та сором'язливості;
 • страх змін, незнайомих людей, нової їжі;
 • висока стомлюваність;
 • чутливість до шуму,
 • яскравому світлу;
 • непереносимість задухи;
 • фізична ослабленість;
 • поганий апетит, блювання, нестійкий стілець;
 • Проблеми із засипанням, своєрідний ритуал відходу до сну - дитина смокче пальчик, ритмічно хитаючи головою.
  психологія дитини

  instagram@ameliahannah

  Якщо поведінка дитини - це все-таки просто капризи

  Виховання примхливої ​​дитини починається з тренування своєї волі. Щоб незадоволений життям малюк не перетворював вас на злих істеричних батьків, пам'ятайте, що його гнів та претензії – це етапи дорослішання. Так вам легше буде тримати себе в руках і виховувати, а не карати. Навіть коли бабуся послужливо простягає ремінь. Головне — відрізнити психологічні проблеми від розпещеності.

  Правильна реакція — показати дитині, що вам важливі її почуття, але добитися свого за допомогою ниття, сліз та істерики не вдасться. Малюк повинен знати, що таке межі та заборони, але в «капризний» момент краще ще до початку сліз замінити «ні», «не можна», «ти поганий!» на можливість відчути себе значущим та самостійно зробити вибір. Якщо не спрацював жоден із запропонованих варіантів («Не можна бити собаку, але можна кинути їй м'ячик»; «Можемо піти в сад пішки, а можемо поїхати на самокаті»; «Хочеш кашку чи омлетик?»), відвертайте увагу!

  виховання дитини

  instagram@marija_shibanova

  Три відмінні способи зупинити примхи

  Склянка води - Відмінний спосіб відволіктися, трохи заспокоїтися, якщо дитина вередує. Ви теж випийте і подивіться дитині у вічі спокійним доброзичливим поглядом. Вдома можна піти далі – влаштувати душ чи ванну з піною.
  Мильні бульбашки. Ця «зброя» завжди має бути під рукою. 3-5 хвилин - і настрій змінюється. Так зазвичай працюють усі дихальні вправи, а тут ще й краса у результаті!
  Чарівні обійми.  Міцно обійміть малюка (сядьте перед ним навпочіпки) і наповніть його своїм коханням (як кулька повітрям), погладьте зону між лопаток (зона підтримки). Нічого не допомагає? Беріть на руки і забирайте з майданчика, магазину або іншого місця «злочину». Потім за списком: вода, кульки і лише коли заспокоїться – виховна розмова. Головна думка? Ви любите свого малюка, але правила порушувати не можна, і істерика ніщо не змінить.

   

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
  Як працює безвіз для сімей з дітьми: важливі уточнення
  Які ліки провокують розвиток алергії на сонці у дитини


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (2 оцінок, середнє: 3,00 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
 • На сайті
 • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти