Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="155875"]
Дитяча психологія

Як навчитися не кричати на дитину

0
Кричати на дитину – це погано. Це знають усі. Але щонайменше 70% мам регулярно дозволяють собі це. Ще 25% – «можуть не стриматися». І не більше

Кричати на дитину – це погано. Це знають усі. Але щонайменше 70% мам регулярно дозволяють собі це. Ще 25% - "можуть не стриматися". І не більше ніж 5-7% мам працюють над собою, щоб не допустити крику.

виховання дитини

Джерело: pixabay.com

Відмовтеся від звички кричати на дитину! Дочка моєї подруги - Маша, їй неповних 6 років, одного разу сказала мамі: "Коли ти кричиш, я хочу перетворитися на камінь". І я бачила: вона правда перетворюється на камінь, ціпеніє, плескає очима… Це – страшно…

Але моя подруга одна виховує дитину, винаймає квартиру, вона прийшла з роботи втомилася, а Маша просто підвернулась під руку. Як утриматись, як не кричати? Зізнаюся — на свою старшу дочку, яку я народила у 21 рік, я не кричала — репетувала часто. І як же мені тепер соромно! Синові дісталося менше. На найменшу, яку я народила в 35, я не кричала в дитинстві ніколи.

як виховувати дитину

Джерело: Burda Media

Насправді здатність кричати на дитину – це ж рівень розвитку. Духовного розвитку, найважливішого. Але цей процес – довжиною на все життя, а зустріч із дитиною – сьогодні ввечері. І шансів на меншу втому, але більшу витримку мало. Значить, що? Значить, потрібно хитрувати з самою собою, потрібно придумати собі хитрощі, які допоможуть приборкати свою буйну натуру і не кричати на дитину. Ми пропонуємо – вибирайте. Або відмовляйтесь, але шукайте тоді свій шлях, свій спосіб не кричати на дитину. Це – табу! Це стидно!


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-5 помилок про виховання справжнього чоловіка

Не маємо часу читати статтю зараз? Ми надішлемо на вашу пошту!

У момент, коли хочеться закричати на дитину, уявіть, що вас бачить людина, думкою якої ви цінуєте. Коханий чоловік? Ок, підходить. Улюблена бабуся – так. товариші по службі? Звісно – хто ж хоче виглядати в очах колег істеричкою? І т.д. — перелік людей, чий образ може і має стати стримуючим початком, може бути чималим.

виховання дітей

Джерело: pixabay.com

Уявіть, що ваша дитина – не ваша дитина. Ви б дозволили собі кричати на сусідського малюка? А чому на свого – можна?

Коли дуже хочеться закричати на дитину, швидко, дуже швидко постарайтеся поставити себе на її місце. Це нелегко - перед вами малюк зі своїми цінностями, а ви на його місце - зі своїми, куди важливішими. Так? Справді – найважливішими? Ви всерйоз думаєте, що ваші завдання більш глобальні, ніж завдання дитини, яка вчиться жити в цьому (хотіла написати - чортовому, але так не можна) - прекрасному світі? Та пошкодуйте ж ви свою дитину! Знайдіть виправдання будь-яким його діям! Адже він не атомну бомбу щойно підірвав на горі всьому людству, правда? Він чай на скатертину розлив по необережності, червонець втратив, не підбіг до вас, як болонка, на першу вимогу, знову штани порвав на гірці, яка ось-ось назавжди піде з його життя ... От станьте на його місце, станьте! І не впадіть від нескінченного розчарування, відчайдушного здивування, яке долає малюка, коли він чує, як за все за це на нього кричить кохана мама. Перехотілося кричати? Дуже хочеться вірити. На жаль, ми дуже часто більше любимо та шкодуємо себе, ніж своїх дітей. Соромно...

Як не кричати на дитину

Джерело: fotobank.ua

Коли хочеться закричати на дитину, уявляйте, що ви мешкаєте останні 10 хвилин свого життя. І ви саме так хочете їх прожити – у крику на свою дитину? Ми живемо як безсмертні... Але ж це не так.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Виховання дитини: що таке кольори свободи та як ними користуватися
Виховання двійнят: 5 основних правил 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (5 оцінок, середнє: 4,60 з 5)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти