Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275817"]
школяр

6 цінних фраз, які важливо сказати дитині перед школою

Old date:
Current date: 2022.11.27
New date: 2022.09.13
0
Шкільна життя дуже відрізняється від безхмарних реалій садкового віку, і може викликати сильний стрес у дитини. Безумовно, на

Шкільна життя дуже відрізняється від безхмарних реалій садкового віку, і може викликати сильний стрес у дитини.

6 цінних фраз, які важливо сказати дитині перед школою

Джерело: Unsplash

Безумовно, навчання у школі – непростий період для батьків та дітей. У цей період особливо важливо підібрати правильні слова, які допоможуть дитині адаптуватися до нових обставин і пам'ятати, що вона має підтримку в особі батьків.

Пропонуємо дізнатися, які цінні фрази допоможуть малюкові легко пережити будь-які шкільні негаразди.

«ТІ НЕ ОДИН! (ТІ НЕ ОДНА!)»

Ви завжди готові вислухати, підтримати дитину та допомогти порадою. Це стосується не лише учнів молодших класів, а й підлітків, які схильні до страждань від почуття самотності. Ребенок повинен знати, що будь-які почуття та емоції важливі та нормальні. Крім того, вона повинна пам'ятати, що має найкращих друзів в особі його батьків.


«ТІ МОЖЕШ ПОКЛАСТИСЯ НА МЕНІ!»

Дайте дитині зрозуміти, що ви завжди готові допомогти, але не перестарайтеся. Тут важливо зберегти баланс — дати дитині можливість самостійно проявляти себе, але водночас підставляти плече, коли вона відчуватиме гостру потребу у підтримці. Батьки повинні вміти запропонувати адекватне розв'язання проблеми, а не виховувати покаранням.

«ТІ ВІДПОВІДАЄШ ЗА СВОЇ РІШЕННЯ»

Потрібно не тільки пропонувати свою допомогу та підтримувати дитину, а й нагадувати їй про те, що вона несе відповідальність за ухвалені рішення. Люди приймають рішення щодня і цей вибір дуже впливає на нашу життя. Доступно пояснити дитині, що іноді легше відмовитися від явно неправильного вибору та миттєвого задоволення, щоб не мати неприємностей у майбутньому.

6 цінних фраз, які важливо сказати дитині перед школою

Джерело: Unsplash

«ТІ У БЕЗПЕЦІ»

Досить часто діти відчуваються дуже некомфортно у школі. Що вже казати про випадки цькування, тиску з боку школярів і навіть учителів, які перестали бути рідкістю. При цьому дітей, які залучають для вирішення конфлікту батьків, заведено стыдитися – наприклад, називати «ябедами». Важливо розповісти дитині про те, що вона має право на безпеку! Немає нічого соромного в тому, щоб у будь-якій конфліктній та неприємній ситуації звернутися по допомогу до батьків чи працівників школи.

«ПОВАЖУЙ СЕБЕ!»

Ми повинні приймати та любити себе такими, якими ми є і не відчувати сорому за свої особливості. Поясніть дитині, що всі різні – у кожного свої інтереси, захоплення та характер. Лише навчившись поважати собі, можна навчитися поважно ставитися і до інших. Допоможіть дитині зрозуміти, що кожна людина – окрема самостійна особистість. Це допоможе їй налагодити спілкування з однолітками та соціалізуватися.

«Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ!»

Найважливіша фраза, яку варто говорити всім без винятку дітям. Кожен батько любить свою дитину, але не кожен нагадує їй про це. Найчастіше кажіть маленькому школяру, що любите його. Навіть якщо ви не завжди задоволені його поведінкою та оцінками, важливо дати дитині почуття батьківської любові. Дитина повинна знати, що кохання не потрібно намагатися заслужити. І йдеться не про вседозволеність і всепрощення, а про здорові стосунки між батьками та дітьми.


Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Редактор

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Поділитися:
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано.

Наші проекти