Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Мій Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="266837"]
школяр

5 легких способів вивчити англійську на канікулах з дітьми

0
Літо для дитини – це завжди довгоочікувані канікули та відпочинок від нескінченних уроків та домашніх завдань. Проте батькам прийде

Літо для дитини – це завжди довгоочікувані канікули та відпочинок від нескінченних уроків та домашніх завдань. Проте батькам доведеться добре задуматися, як організувати дозвілля для свого малюка так, щоб три літні місяці пройшли весело і водночас корисно. Враховуючи той факт, що шкільна програма зникає з голови дитини за першої ж вдалої можливості.

5 легких способів вивчити англійську на канікулах з дітьми

Джерело: instagram@galo_family

На відміну від того ж українського, який регулярно «підживлюється» розмовною практикою, списком літератури на літо, а також від інших базових предметів, англійська мова страждає особливо сильно. Якщо ви не їдете у відпустку в англомовні країни на все літо, то до першого вересня доживуть лише уривки граматики і неповний список неправильних дієслів.

Що ж робити? Спільно з онлайн-школою англійської мови JustSchool ми склали для вас список 5 способів, як вивчити англійську з дитиною на літніх канікулах. Будьте певні, до першого вересня він прийде у всеозброєнні!

Олена Антоненко
Олена Антоненко
Методист онлайн-школи англійської мови JustSchool

Спосіб №1. Поєднуйте навчання з цікавим дозвіллям

Однією з найпопулярніших та найефективніших програм у дні шкільних канікул залишається «англійський + відпочинок».


Її суть полягає в тому, що дитина встигає і відпочивати і розважатися, при цьому вона не тільки набирається сил перед навчальним роком, а й вивчає іноземну мову через культуру, традиції, активний спорт і навички за інтересами. Словом, постійно у процесі!

Ефективність такого навчання у неформальній обстановці допомагає дітям краще освоїти мову на рівні вільного спілкування, а ще отримати нові враження та опанувати комунікативні навички через спілкування з хлопцями з інших країн.

5 легких способів вивчити англійську на канікулах з дітьми

Джерело: Fotolia

Спосіб №2. Просіть називати дитину все, що вона бачить навколо, англійською мовою

Нескладна, але дуже ефективна гра "Я бачу!" із називанням предметів англійською мовою – чудовий спосіб зайняти час у дорозі, черзі чи будинку перед сімейною вечерею.

Правила дуже прості: ви по черзі з дитиною називаєте предмети, які бачите навколо себе. По-перше, короткий вираз "I see!" дитина запам'ятає моментально, а по-друге, з кожною новою грою навчиться збільшувати свій словниковий запас. До того ж маленькі діти завжди із захватом обігрують дорослих батьків, а тому намагатимуться назвати дедалі більше нових слів.

5 легких способів вивчити англійську на канікулах з дітьми

Джерело: Shutterstock

Спосіб №3. Навчіть дитину просити те, що хочеться чи говорити добрі слова англійською мовою

Зв'язувати задоволення та вивчення мови – завжди гарна ідея. Наприклад, ваша дитина любить морозиво або дивитися мультики вранці. Чудово! Навчіть його питати дозвіл зробити щось або просити про те, що йому хочеться, використовуючи англійські конструкції та фрази: "I would like to watch cartoons". У цьому випадку дитина буде зацікавлена ​​у заучуванні нових слів.

Що стосується приємних слів, то тут працює проста психологія: те, що нам найприємніше почути – ми запам'ятовуємо найшвидше. Приклад тому – теплий голос вашої мами, перше освідчення чи слова підтримки від близьких людей. Введіть у лексикон вашої дитини добрі та ласкаві слова англійською мовою.

Нехай разом зі своїми обіймами він скаже вам: «Я насправді любов до hug you! », Ну а теплих слів багато не буває. Наповніть ваш діалог з дитиною милими словами: мед, дорогий, солодкий, любов моя – вони обов'язково знадобляться, коли йому захочеться висловити свою ніжність чи любов іншою мовою.

5 легких способів вивчити англійську на канікулах з дітьми

Джерело: instagram @bondooose

Спосіб №4. Познайомте дитину з культурою іншої країни

Якщо у вас є можливість виїхати за кордон всією сім'єю – обов'язково скористайтеся ним. Тут ваша дитина не лише навчатиметься, а й інтегруватиметься у культуру та побутовий контекст іншої країни, а також побачить нові цікаві місця.

До того ж поїздка завжди сприяє спілкуванню з новими людьми. Потоваришуйте, обміняйтеся контактами і продовжуйте спілкуватися онлайн. Таким чином, ви і ваша дитина зможуть знайти собі іноземного співрозмовника для мовної практики англійської мови, а також тренування нових акцентів.

Спосіб №5. Знайдіть для дитини мовну школу

Це один з найефективніших та найцікавіших способів вивчати англійську.

Мовні школи можуть бути в абсолютно різних країнах, і не обов'язково англомовних, українські також відмінно підійдуть. Як правило, там вже вибудовано щоденний план з вивчення мови для дітей шкільного та дошкільного віку: уроки англійської з носіями, індивідуальні заняття та практика мови через інтерактивні ігрові формати.Думка редакції може збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії чи кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар або відгук

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти