Моя дитина - онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини або підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="279662"]
школяр

10 найкращих дистанційних шкіл України

0
В Україні дуже активно розвивається альтернативна освіта, створюються десятки різних онлайн-закладів, які мають безліч переваг за

В Україні дуже активно розвивається альтернативна освіта, створюються десятки різних онлайн-закладів, які мають безліч переваг порівняно з традиційними школами. Чим гарний такий вид навчання? Яку дистанційну школу вибрати для навчання своєї дитини? Читайте у цій статті.

дитина, інтернет, комп'ютер 10 найкращих дистанційних шкіл України

Джерело: Freepik

Дистанційні школи України, що відповідають ключовим вимогам батьків!

Ліцей «Ангстрем»  

Харківський приватний ліцей «Ангстрем» здійснює освітній процес за дистанційною або екстернатною формами навчання у вигляді навчальних зайнятостей, вебінарів, онлайн форумів та конференцій, самостійної роботи учнів із застосуванням ІКТ, дослідницької та проектної діяльності, індивідуальних консультацій та очних сесій.

Дистанційну форму навчання в Ліцеї «Ангстрем» організовано за такою схемою: учень має постійний доступ до шкільного освітнього порталу, де розміщено робочий навчальний план відповідного класу, неділевий розклад зайнятостей, консультацій та вебінарів, електронний щоденник, чат з учителями-предметниками та адміністрацією. У кожному уроці розміщено аудіо-, відео-, графічну та текстову інформацію та посилання на підручники та посібники, рекомендовані МОН України.


Ліцей «Ангстрем»

Центр дистанційного освіти «Джерело»

У ЦДО «Джерело» створено умови для ефективного навчання дітей у власному темпі та в зручну годину. Учні школи відзначають, що такий підхід дозволяє раціонально розподіляти годину на вивчення предметів з урахуванням індивідуальних потреб. Ваша дитина зможе навчатися у затишку власної домівки, без лишнього шуму та відволікаючих факторів.

Звукові та відеоелементи, яскраві зображення, графіки, власні лабораторні роботи та інші інтерактивні елементи роблять навчання цікавим та захоплюючим.

Ви матимете повний контроль 24/7 над освітнім процесом вашої дитини: є можливість відстежувати освітній прогрес, динаміку у вивченні окремих предметів, спілкування з учителями. А класний куратор підтримує комунікацію на всіх етапах навчання.

Центр дистанційного освіти «Джерело»

Атмосферна школа

Ця школа навчає дистанційно за очною програмою 1-11 класів, що повністю відповідає навчальній програмі, затвердженій МОН. Школа є ліцензованим освітнім закладом та має право надавати ученикам, що успішно склали іспити, свідоцтва про загальну середню освіту державного зразка.

Навчальна платформа дистанційної школи містить усі необхідні інструменти для успішного навчання онлайн, а також забезпечує доступ до тисячі авторських навчальних матеріалів: відеоуроки, презентації, відео лабораторних робіт, тести для самоконтролю, онлайн підручники та інші додаткові матеріали. Кожен ученик Атмосферної Школи має можливість створювати свій розклад та навчатися в тому ритмі, що необхідний саме йому, тому навчання онлайн надає необмежені можливості розвитку дитини у багатьох напрямках.

Ви можете отримати безкоштовний тестовий доступ до програми школи на 2 тижні, щоб ознайомитися з матеріалами та форматом навчання.

Атмосферна школа

Центр освіти «Оптіма»

Дистанційна школа Центр освіти «Оптіма» є високотехнологічною формою отримання якісного освіти в 1-11 класах школи, відповідно до державного стандарту України, незалежно від місця проживання/часового перебування ученика, стану здоров'я, особливих потреб, політичної ситуації. Навчитися у дистанційній школі можна з будь-якого місця світу за індивідуальним графіком, на своїй швидкості сприйняття, без будь-яких обмежень. Такий підхід допомагає якісно та продуктивно здобувати знання та виконувати завдання.

Тут уроки засновані на інтерактивних методах навчання. Відео, аудіоматеріали, 3D-моделі, анімації роблять процес засвоєння матеріалу захоплюючим і зрозумілим, а педагоги завжди на зв'язку регулярно проводять предметні консультації.

Оцінити переваги школи можна спробувавши демодоступ.

Центр освіти «Оптіма»

Дистанційна онлайн-школа з отриманням повного загального середнього освіти та видачею документів державного зразка.

Тут немає пояснення «на пальцях» і схематичні зображення на дошці. Школа по максимуму використовує всі можливості навчання перед комп'ютером: ілюстрації, відеозаписи експериментів та практичних зайняття, історичні фільми та ін. У методах перевірки знань поєднує прогресивні тестові технології, щоб діти звикали до сучасних видів іспитів (ДПА та НМТ), та класичну письменну роботу, щоб вони розвивали вміння творчо мислити.

На відміну від роботи з цілим класом, де вчитель просто не має можливості приділити увагу кожному учню, вчителя школи постійно на зв'язку з кожним учнем і працює з кожним індивідуально. Вони перевіряють домашню роботу кожного учня і коментують всі основні помилки, також діти можуть задавати питання вчителям у текстовому чаті в будь-яку годину і на кожну з них вони обов'язково отримають відповіді протягом доби.

Онлайн-школа «Альтернатива»

Центр дистанційного освіти А+

Дистанційна школа А+ — це сучасна цифрова навчальна среда для учнів 1-11 класів, яка створена на базі ПЗЗСО І ступеня “Академія сучасної освіти” з поглибленим вивченням іноземних мов та ПЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів “Гімназія А+”. Кожен ученик отримує документи про освіту державного зразка.

Центр дистанційного освіти А+ поєднав у собі навчання на платформі, де розміщені уроки, завдання, тести з доступом 24/7 та онлайн-уроки з учителями у режимі реальної години. При створенні дистанційної школи освіти А+ ми використали тільки найкращі сучасні інформаційні технології, багаторічний досвід дистанційного та очного викладання наших учителів.

Мета Центру - Навчити учнів вчитися з використанням навичок LifeLong Learning. Навчання протягом усього життя передбачає надання можливості кожному учневі реалізувати свій потенціал у незалежності від місця, часу чи інших обставин.

Центр дистанційного освіти А+

Дистанційна школа Unicorn School

Інноваційна шкільна освіта у форматі комп'ютерної онлайн-гри, для учнів з 5 по 11 класи. Школа працює за ліцензією Міністерства Освіти та Науки УкраїниАтестат державного зразка.

Дистанційна школа має власну ефективну методику освіти школярів, яку розробили група педагогів найвищої кваліфікації на чолі з доктором педагогічних наук та засновником Комп'ютерної Академії IT STEP Дмитром Корчевським. Методика полягає у розумінні мотивації як рушійної сили в освіті дитини. Запропонуйте Вашій дитині пограти в комп'ютерну гру – і вона буде зосереджено досягати бажаного результату багато годин поспіль. Використовуючи цю особливість дитячої психіки, можна досягти вражаючого прогресу.

Unicorn School пропонує батькам технологію, яка дозволяє провести незалежну оцінку рівня знань вашого дитини на предмет приблизно за пів години.

Дистанційна школа Unicorn School

JAMMschool

Ліцензована загальноосвітня онлайн ⁠-⁠школа з Гарвардською методикою навчання. Інноваційна система освіти для учнів 5-11 класів, яка розвиває сильні сторони дитини та мотивує вчитися самостійно.

Школа допомагає дитині: навчатися за персональним планом, розробленим саме для неї, виявити та розкрити закладені в ній здібності, вчитися самостійно з мінімальним втручанням батьків, підготуватися до майбутнього завдяки ранній профорієнтації. Супервайзер звільняє час батькам на улюблені справи, а дітям створює умови для навчання без лишніх нервів та стресу.

Навчання відбувається на сучасній навчальній онлайн⁠-⁠платформі, яка постійно удосконалюється. Ще до початку навчання кожний дитина проходить тест на множинні інтелекти, який допомагає скласти її персональну “дорожню карту навчання”.

JAMMschool

Українська дистанційна школа

Метою створення Української дистанційної школи було надання доступу до якісного освіти всім категоріям школярів, які потерпіли через війну в Україні. Ця школа створена для дітей, які через війну повинні вчитися за незвичайних обставин – перебувають за кордоном чи на окупованих територіях, які ховаються від обстрілів у зоні бойових дій або їх школи зруйновані.

Разом з тим, тут можуть навчатися діти зі всіх куточків світу. Саме тому у школі розроблений гнучкий графік навчання — зранку та ввечері, налагоджена постійна комунікація із учителем, структуровані покрокові завдання, доступ до навчальних матеріалів надається ученикам 24/7. Навчання відбуватиметься у захищеній середовищі Moodle, «єдина кнопка» доступу до навчальних матеріалів та ресурсів, інтуїтивний інтерфейс.

Українська дистанційна школа

First Online Creative Ukrainian School – це повноцінна, середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів у Вас вдома, яка видає своїм випускникам після закінчення 4-го класу свідоцтво про здобуття початкової освіти; після 9-го – свідоцтво про здобуття базової середньої освіти; а після завершення школи в 11-му (12) класі – свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти державного зразка.

Для навчання потрібне лише наявність гаджета (планшета, ноутбука або ПК).

First Online Creative Ukrainian School «FOCUS»

 


Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.

Використання фото: П.4 ст.21 ЗУ "Про авторські та суміжні права - "Відтворення з метою висвітлення поточних подій засобами фотографії або кінематографії, публічне повідомлення або повідомлення творів, побачених чи почутих під час таких подій, в обсязі, виправданому інформаційною метою. "

Телеграм канал

Сподобалася стаття? Оцініть:
12345 (Поки що оцінок немає)
Завантаження ...
Коментарі
  • На сайті
  • Відгуки у Facebook

Додати коментар

Вашу адресу email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначені *

Наші проекти