Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
UA
RU
[artlabel id="220163"]
Здоровье

Кишкова інфекція у дитини: 10 правил від лікаря Комаровського

0
Ознаки кишкової інфекції знайомі всім, а діти перебувають в особливій групі ризику. Як правильно поводитися, якщо отруєння вже ста�

Ознаки кишкової інфекції знайомі всім, а діти перебувають в особливій групі ризику. Як правильно поводитися, якщо отруєння вже сталося, нагадав доктор Комаровський.

Кишкова інфекція у дитини

Дерело: instagram@funkidssochi

Харчове отруєння, точніше, кишкова інфекція, вимагає правильного підходу, причому, як для дітей, так і для дорослих. А в деяких випадках без медичної допомоги не обійтися. Отже, що ж робити, якщо нудить, рве і вивертає шлунок?

Слід замислитися над тим, чим нагодували дитину. Якщо те, чим нагодували, куплено в магазині, то слід проявити свідомість і подумати про тих, хто може піти вашими слідами. Дізнатися телефон районної санітарної станції не важко.

Кишкова інфекція у будь-якого члена сім’ї — сигнал тривоги для всіх інших. Хворому — окремий посуд, всім іншим — організувати ідеальну чистоту, ретельно мити руки, прибрати підозрілі продукти, посуд перекип’ятити, не шкодувати дезінфікуючих засобів.


І понос, і блювота є способами захисту організму. Тому в перші години кишкової інфекції ми, в обох напрямках повинні допомагати організму — пити і рвати, очистити товстий кишечник за допомогою клізми. Для клізми використовується кип’ячена вода, ні в якому разі не тепла (оптимальна температура близько 20 ° С), обов’язково стежте за тим, щоб вийшла вся введена рідина.

Головний принцип допомоги — відновлення втрат рідини і солей. Для цієї мети ідеально підходять засоби для пероральної регідратації. Якщо ж аптека далеко, цілком підійдуть мінеральні води, відвари родзинок, можна чай, краще зелений, ніж чорний. Зрештою, краще пити те, що є під рукою, ніж не пити нічого.

 Кишкова інфекція у дитини

Джерело: Fotolia

Температура напоїв орієнтовно повинна дорівнювати температурі тіла.

При блювоті, що постійно повторюється, треба пити частіше, але малими порціями, а використання будь-яких протиблювотних препаратів завжди узгоджувати з лікарем.

Існує лише два абсолютно безпечних способи самостійного лікування кишкових інфекцій — голод і рясне пиття. Будь-які лікарські препарати можуть призвести до найнесподіваніших наслідків, тільки кишкові сорбенти доцільні і показані практично завжди.

Слідкуйте за кольором сечі: якщо вона світла — дефіциту рідини немає.

Звернення до лікаря обов’язково при проносі у дітей першого року життя і, незалежно від віку, при відсутності тенденції до поліпшення протягом доби.

При поліпшенні стану не поспішайте згодовувати дитинчаті все підряд. Чай з нежирним сиром, рисова і вівсяна кашки — нехай потерпить та поголодує добу-дві, здоровіше буде.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты