Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275135"]
Развитие

Зарядка для дитячих рук в ігровій формі: 9 веселих вправ

0
Не кожна дитина любить робити зарядку, але її завжди можна зацікавити та залучити до цікавого дійства з користю для здоров'я! Регул�

Не кожна дитина любить робити зарядку, але її завжди можна зацікавити та залучити до цікавого дійства з користю для здоров’я! Регулярна зарядка для рук здатна не тільки зміцнити м’язи малюка, а й бути веселою сумісною грою дитини та батьками.

Зарядка для дитячих рук

Джерело: Instagram@burtfirstplease

Ми підготували цілий комплекс вправ, що спрямовані на зміцнення м’язів рук малюка. Виконуйте їх хоча б кілька разів на тиждень по 15-20 хвилин!

МАХИ РУКАМИ В РІЗНІ БОКИ

Запропонуйте дитині розставити руки в сторони і уявити, що вона пташка і летить. Потім зробіть з нею «млин» кожною рукою окремо.

МЕТЕЛИК

Вправа виконується як і попередня, але треба обертати тільки кистю руки навколо своєї осі.


НИТОЧКА

Нехай дитина спробує уявити, що в її руках лежить котушка і вона намотує на неї нитку. Руки зігнуті перед грудьми, пальці стиснуті у кулак. Робимо кругові рухи кистями.

БОКС

Руки тримаємо перед собою і кожною рукою по черзі робимо боксуючи рухи.

ХОДЬБА НА РУКАХ

Запропонуйте дитині уявити себе тачкою, що їде. Підніміть дитину вгору за ноги так, щоб вона спиралася на прямі руки. Одну руку тримайте під животом малюка, а другою тримайте ніжки. Якщо малюк добре фізично розвинений і руки у нього міцні, можна не тримати живіт, підтримуючи лише ноги.

Зарядка для дитячих рук

Джерело: Instagram@pluswonderland

ТЯГНЕМО ГУМКУ

Попросіть дитину уявити, що в її руках гумка, яку потрібно розтягнути. Руки зігніть на рівні грудей, пальці стисніть у кулак і притисніть один до одного. Розводьте руки в різні боки якнайдалі, прогинаючи спину.

ПОВЗАННЯ ПО-ПЛАСТУНСЬКИ

Запропонуйте дитині уявити себе змією. Ляжте на підлогу, витягніть руки перед собою, потім станьте на лікті та повзить за «здобиччю»(це можуть бути фрукти, печиво або смачне частування).

ВЕЛИКИЙ МАЛЕНЬКИЙ

Скажіть малюку: «Покажи, який ти великий!» Підстрибуємо вгору якомога вище і тягнемо руки вгору. Далі: «Покажи, який ти маленький!» Стрибаємо на землю і намагаємось віджатися кілька разів. Повторюємо вправу чим більше, тим краще, поки дитина активна і їй весело.

ПЛАНКА НА ПРЯМИХ РУКАХ

Попросіть малюка лягти, а потім стати на прямі витягнуті руки, не відриваючи ноги від підлоги. Відстовбуріть попу і стійте в такій позі кілька секунд.

Щоб краще зрозуміти, як виконувати вправи, пропонуємо подивитися відео:Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты