[artlabel id="76382"]
1-3, Питание

Обирайте якісний білок сьогодні для кращого майбутнього завтра

Old date:
Current date: 2018.09.22
New date: 2015.10.30
0
Малюки — це маленьке диво, і наука допомагає нам краще зрозуміти, як виростити їх здоровими. Перші 1000 днів від зачаття і до двох рок

Малюки — це маленьке диво, і наука допомагає нам краще зрозуміти, як виростити їх здоровими. Перші 1000 днів від зачаття і до двох років — це безцінна можливість закласти основу для міцного здоров’я малюка. Ось чому особливу роль в цей період відіграє якісне харчування.

Fotolia

З усіх поживних речовин, які необхідні Вашій дитині протягом перших вирішальних місяців, білок є найбільш важливим. Не дарма білки називають «цеглинками життя». Також варто пам’ятати, що потреби Вашої дитини в білку постійно змінюються. Адже протягом першого року життя діти дуже швидко розвиваються і ростуть на 2 см за місяць.
Білок грудного молока є найкращим, адже його якість надзвичайно висока, а кількість відповідає віку і потребам Вашої дитини на кожному етапі її розвитку. Забезпечуючи дитину необхідною кількістю високоякісних білків, Ви створюєте міцну основу для її здорового розвитку.

brainpower-01-укр

Сучасні медичні дослідження показують, що харчування дитини протягом перших років життя впливає на на її здоров’я у дорослому віці. Вкрай важливим є зв’язок між якістю білка в раціоні дитини, та схильністю до розвитку деяких захворювань. Здорове харчування малюка програмує його здорове майбутнє.
Материнське молоко найкраще впливає на формування правильного метаболізму дитини, бо в ньому міститься оптимальна для малюка кількість якісного білку. Немовлята на грудному вигодовуванні повільніше набирають масу тіла та мають нижчий ризик розвитку ожиріння в подальшому.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я більше 1 млрд. людей у всьому світі мають надлишкову вагу, а близько 300 мільйонів людей — страждають від ожиріння. Надмірна вага або ожиріння значно збільшують ризик розвитку таких серйозних захворювань, як цукровий діабет 2 типу, серцево-судинні та інші захворювання.
Вибираючи якісні дитячі суміші з достатньою до потреб дитини кількістю якісного білка, Ви не тільки забезпечуєте їй повноцінне харчування сьогодні, а також позитивно впливаєте на її майбутнє здоров’я.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Редактор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: