Татьяна Мельниченко

Мне 35 и я беременна! Непридуманная история украинской мамы

Old date:
Current date: 2017.09.25
New date: 2017.04.01
0
Поделиться:
Сейчас никого не удивишь тем, что большинство женщин рожают своего первого ребенка после 30 лет. Психологи утверждают, что будуща

Сейчас никого не удивишь тем, что большинство женщин рожают своего первого ребенка после 30 лет. Психологи утверждают, что будущая мама должна созреть для материнства и полностью согласовать все жизненные вопросы. И вот, долгожданный момент наступил! Какие радости и бонусы дает поздняя беременность, узнайте в блоге счатливой мамы Татьяны Мельниченко.

202585

facebook_Татьяна Мельниченко

Мені 35 і я вагітна. Позаду численні телепроекти, робота ведучою, журналістом, редактором, суміщання двох робіт, прокидання о 3 ранку на ранкові зміни. А попереду… робота, про яку я навіть уявити не могла, що вона стане роботою моєї мрії — я буду мамою. І буде все те саме: перечитування сотні матеріалів, щоб встановити істину, позування перед малючком і нічні прокидання — але все це значно цікавіше;)

****

Але про все за порядком. Скажу одразу стереотипу «старопершородка» у нас уже немає, принаймні з цим я не стикалася. І навіть більше — вагітність пролетіла як одна чудова мить. Стільки компліментів, підтримки, радості у мене раніше не було;) Головне пережити токсикозний період і більше з’являтися на людях. А ще скласти список бажань, які хочеш реалізувати до пологів і на які потім уже навряд чи знайдеться час і список друзів, яких ти хочеш побачити. Я не жартую, бо після народження дитини ти стикаєшся з тим, що всі ці друзі кудись зникають.

У декрет я вирішила піти вчасно — занадто багато перепрацювалася до того — і зізнаюся чесно, не шкодую. Ці останні місяці дали мені можливість добре підготуватися до пологів. Передусім, у мене був час на фізичну підготовку — це йога для вагітних і плавання. Йогою я займалася і до вагітності, але вправи для вагітних — це трохи інше. Тут конкретний акцент на зміцненні м’язів, задіяних у пологах, правильне дихання і дуже багато психологічних порад та рекомендацій щодо харчування.

****

Ще в часи роботи тележурналістом я довідалася, що гуру в цій справі — Вікторія Рибачук. Їй за 50, кілька років вона провела в Індії, а тепер уже багато років поспіль готує таких, як я до материнства. То ж я навіть не вагалася із вибором тренера. Щодо басейну — це був не лише релакс для мене, а й зняття напруги зі спини, тому я просто вибрала басей найближчий до мене і відвідувала по можливості. А от гуляти я не любила (це прийшло уже з народженням дитини).

І тепер про це шкодую. Я думала дихання на йозі та дихальних вправ у басейні буде достатньо. А ні. Коли лікарі починають тебе лякати гіпоксією і казати: вам треба гуляти не менше трьох годин на день — ти розумієш, що хоч ходити і важко, але лікар сказав треба — значить треба.

Шопінг — теж чудова розвага для майбутньої мами. Тепер із досвіду я розумію, якби я не закупилася перед пологами, то моєму чоловікові довелося б дуже не солодко. Лише в перші дні в пологовому він бігав то в аптеку, то в магазин і постійно носив мені якісь пакунки і це попри те, що я підготувалася завчасно: сама вибрала коляску, зібрала сумку в пологовий і закупила перше вбрання для малючка.

Чудово відволікало і знімало стрес в період вагітності — в’язання гачком. Усі необхідні поради я знайшла в ютьюбі. І до пологів встигла наплести трохи приданого для малючка. Але з досвіду тепер скажу, що нам знадобилося лише одіяльце. З комбінезончиком ми трохи не вгадали по розмірах, бо передбачити якою народиться дитина і як розвиватиметься складно.

0033222

Татьяна Мельниченко

Ще одна розвага останніх місяців вагітності — гніздування. І хоча порядок у домі наводити уже не сила, але організувати людей, які зроблять останні приготування перед приїздом малючка — можна. Генеральне прибирання і мініремонти — просто необхідні. На все це потім не буде часу.

А коли вже впораєшся з усім хатнім — саме час відпочити. Якщо у вас є друзі, що фотографують — неодмінно зробіть фотосесію. Це не лише чудовий релакс для вагітної, позитивні емоції для ще ненародженого малюка, а й прекрасна пам’ятка.

1122

Татьяна Мельниченко

Найскладніше з чим довелося зіткнутися з медичної точки зору в період вагітності (крім токсикозу) — тиск. Він у мене був завжди підвищений. А тут іще й пішов угору. Причому виник так званий «синдром білого халата» — при лікарях верхній показник стрибав до 150, а вдома 110-120.

Щоб заспокоїти лікаря довелося слати їй фото результатів вимірювання тиску в домашніх умовах, бо мене постійно намагалися вкласти в пологовий достроково. Хоча мудрі лікарі на стороні казали: не хвилюйся, підвищення тиску — нормально, адже кровообіг посилився за час вагітності і не слухай нікого, не пий пігулок.

Тим часом лікарі у ПАГ уже малювали страшні картини і лякали, а по факту на пологах це ніяк не позначилося, а на другий день після народження малюка — тиск був як у космонавта.

17690269_1346217898778015_2052428843_n

Татьяна Мельниченко

Щодо токсикозу — його як рукою зняло після того, як я відволіклася на мандри. От просто сіла в авто з чоловіком і поїхала за кордон. А потім — на море. До того рятувалася імбирем і тим, що їла тільки найсвіжіше. Але під час поїздки у голові просто перемкнувся тумблер і все минулося. Правду кажуть, що всі проблеми у нас у голові.

А от з печією доведлося повоювати аж до самих пологів. Найдієвішими ліками були ренні, бо альтернативна медицина тут мені не помогла.
Та насправді найкращими ліками для вагітної, як виявилося, є спокій та позитивні емоції. Тому більше класичної музики, улюблені мелодраматичні фільми, а ще краще комедії, поїздки, веселі зустрічі, походи на Мамаклуб у тому числі, і щаслива вагітність вам гарантована.

Ну, а в своїй наступній розповіді я поділюся тим, як я готувалася в пологовий, розкажу, що треба не забути захопити із собою і як це все перетворити на чотириденний курорт;)

Автор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (8 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
Загрузка...
Вход
Вход или регистрация через социальные сети:
Регистрация

Малыш, набравший наибольшее количество голосов по итогам дня, завтра появится на главной странице сайта.