Татьяна Мельниченко

Как быть в тонусе и не уставать с грудным ребенком. Секрет активной мамы-блогера

Old date:
Current date: 2017.09.25
New date: 2017.06.16
0
Поделиться:
21 июня весь мир будет праздновать День йоги. Эта духовная и телесная практика в последнее время стала особенно популярной среди же

21 июня весь мир будет праздновать День йоги. Эта духовная и телесная практика в последнее время стала особенно популярной среди женщин и мужчин, поскольку позволяет не только расслабиться, но и почувствовать внутреннюю эйфорию и счастье.

Татьяна Мельниченко

Татьяна Мельниченко

Как не уставать за день и быть в форме, благодаря йоге, расскажет активная мама Татьяна Мельниченко.

♥♥♥

Як весь час бути в тонусі та не втомлюватися з малюком? Легко вставати о 4-5 ранку та моментально засинати ввечері? Думаєте, це неможливо? Секрет простий — йога.
Моєму інтересу до йоги передувало знайомство з комплексом тібетських вправ, що легко можна знайти в інтернеті.

Його бажано робити на світанку і весь день почуватимешся бадьорим. Потім я пішла на йогу. Це було 10 років тому. Відтоді кардинально змінився не лише мій спосіб мислення, а й система цінностей, харчування. А ще я стала почуватися здоровішою, спокійно засинати навіть не долічивши до раз-два-три, що навіть чоловік міг позаздрити. Я на собі пересвідчилася, що йога — це не спорт, а стиль життя і частинка мудрості, переданої нам через покоління.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Йога для детей: 7 полезных упражнений, которые помогут ребенку стать гибким

І от, коли я завагітніла, від звичного розпорядку довелося трохи відмовлятися На традиційні заняття я вже ходити не змогла, багато вправ мені не підходило, а вага почала стрімко набиратися. Я почала відвідувати йогу для вагітних. Щоправда це вже не були звичні фізичні навантаження, але скоріше підготовка до пологів — нас вчили правильно дихати, тужитися, розслабляти м’язи.

Татьяна Мельниченко

Татьяна Мельниченко

Ще зо два місяці після пологів я взагалі не займалася фізичними вправами за рекомендацією лікаря. Зайва вага сходила дуже повільно, і тут я зрозуміла, що тіло скучила за вправами , а на повноцінний годинний комплекс — немає часу і сил. Тож як бути матусям, які хочуть повернути собі форму після пологів? За порадою я звернулася до одного з найкращих тренерів з йоги Слави Гуцалюка.

Він практикує йогу понад 15 років і викладає її. В’ячеслав порекомендував досить дієвий та простий набір вправ, який може дозволити собі робити кожна мамочка після пологів.

Детальніше у цьому відео:


Источник: YouTube Автор: Tetyana Melnychenko

♥♥♥

По кілька ранкових вправ вдома я почала робити через 2-3 місяці після народження Олеся. Він лежав на ігровому килимку, а я паралельно займалася йогою. Коли потрібно було підтягнути прес — використовувала малюка як гантельку. На ютубі знайшла багато цікавих роликів на цю тему.

Гантелька зростала і ставала все важчою;) з часом із цікавістю сиділа поряд із мамою і могла робити свої йога-вправи — тягнучи ноги за голову. А вже через півроку після пологів — вирішила, що хочу повернутися у стрій і повноцінно займатися вправами .

Перший раз я залишила його вдома на тата і поїхала на заняття на 2 годинки. Але дитина сумувала вдома, навіть плакала і дуже чекала маму. Та й при гв це не найзручніший варіант — зціджувати молоко. Тож наступного разу я вирішила «малюк йозі не завада» і на заняття з дихальних вправ — пранаями —  до Слави Гуцалюка у Ботсад імені Гришка ми вирішили поїхати всією сім’єю. Тим більше, що це був чудовий початок ранкової суботи. А потім весь день можна було прогуляти у Ботсаду.

Татьяна Мельниченко

Татьяна Мельниченко

Спершу я переживала, що малюк плакатиме і йому буде нудно. Але він з інтересом стежив з коляски, як синхронно рухається група, потім сидів поруч на килимку і грався, поки мама займалася пранаямою .

Чим цікаві саме ці дихальні вправи? Чудово прочищається ніс — ти починаєш чути навіть найтонші аромати трав. Кудись зникають головні болі. Мозок насичується киснем і думки стають яснішими. Тож мама чудово розслабилася завдяки дихальним вправам, заспокоїлася. А спокійна мама — спокійний малюк. Тренер навіть пообіцяв, що влаштує йогу для матусь із малюками в найближчий вікенд, якщо набереться така група. Тож початок літніх занять і вилазок з малюком на природу відкрито!

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:
Первые игрушки: какие и сколько? Обзор и советы от украинской мамы
Как выбрать правильные подгузники для ребенка: бесценный опыт украинской мамы

Автор:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Войти с помощью: 
Загрузка...
Вход
Вход или регистрация через социальные сети:
Регистрация

Малыш, набравший наибольшее количество голосов по итогам дня, завтра появится на главной странице сайта.