Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276218"]
Воспитание

Виховання дітей в умовах війни: як пройшов наш безкоштовний ONLINE-ПРАКТИКУМ для батьків

0
Головна мета онлайн-практикуму «Як ростити та виховувати дітей в умовах війни» - підтримка родин в непростий для України час. Учасн

Головна мета онлайн-практикуму «Як ростити та виховувати дітей в умовах війни» — підтримка родин в непростий для України час. Учасники практикуму отримали дієві рекомендації щодо стабілізації внутрішнього стану та взаємодії з дітьми у стресових умовах.

Джерело: Unsplash

Команда спікерів – найкращі фахівці з різних сфер, але з одним спільним меседжем: впевнені та спокійні батьки – це не тільки необхідно, а й цілком реально!

Захід організований медіакомпанією «Бурда-Україна» при підтримці партнерів: дитячого харчування «КоКо» від «Наша ряба», «Яготинське для дітей», «Бекутан Мультімуно» та «Премама Дуо».

Лілія Бєлоусова, коуч дітей та батьків, провела майстер-клас на тему: «Виховання дітей в умовах війни», на якому розповіла про вплив і наслідки війни та найголовніші завдання у виховані, які ні в якому разі не можна ігнорувати.


Відповідь на актуальне запитання в усі часи: «Як цікаво й ефективно говорити з дітьми про безпеку» надала психолог Анна Носач. Учасники отримали не тільки чіткий алгоритм, а й безліч цікавих ігор для легкого впровадження норм безпеки у життя дитини.

 

 

Мая Руселевич, педіатр та алерголог, допомагала матусям розібратися з харчуванням при грудному вигодовуванні, харчовою алергією та переносимістю. Разом з лікарем ми розвінчували міфи й знаходили шляхи до корисного і смачного харчування.

 

 

Звісно, не обійшли стороною тему  стану нашої нервової системи. Кожен українець зараз стикається зі стресовими подіями, які підривають здоров’я. Олександра Щебет, лікар-невролог, виступала з майстер-класом «Все від нервів, або як зберегти здоров‘я нервової системи в наш час». Головний біль, мігрені, тривожні розлади, депресія – що це таке, і найголовніше, що з цим робити, це ми з’ясовували разом з Олександрою.

 

Ольга Свістунова, психолог, нейропсихолог, сертифікований консультант зі сну, прикорму, ГВ, мати 4-х дітей, розповіла, як батькам адаптувати дитину за кордоном. Тема дуже глибока і важлива. Нове місце перебування – це додатковий стресовий фактор. На майстер-класі Ольги «Адаптація дитини за кордоном» наші учасники дізналися на чому треба наголошувати і як піклуватися і про себе, і про дітей.

Завершали практикум разом з Буша Саша. Батько-блогер ділився простими речами, які допомагають взаємодіяти з дітьми під час війни. Саша розказував про свої лайфхаки, про головні методи взаємодії – любов, тактильність, піклування про стабільний емоційний стан. А наприкінці свого майстер-класу зробив сюрприз – його молодший чотирьох річний син Лео заспівав пісню «Ой у лузі червона калина». Дякуємо Лео за натхнення!!!

Але на цьому сюрпризи не закінчилися. Партнери та спонсори практикуму провели розіграш 21 подарунку. Вітаємо переможців!

Неймовірне завершення!

Дякуємо нашим партнерам за підтримку і неймовірні розіграші подарунків для учасниць.

Дитяче харчування «КоКо», бренд «Наша Ряба» втілив у життя давній задум і налагодив випуск продуктів дитячого харчування «КоКо». Дитяче харчування «КоКо» та гарбузом і суп-пюре з курочкою – м’ясне пюре «Ніжна курочка», суп-пюре з курочкою та овочами – виготовлене з високоякісної курятини «Наша Ряба» у Європі, відповідно до високих європейських стандартів якості дитячих харчових продуктів.

«Яготинське для дітей» — добре відомий в Україні молочний бренд, це еталонна торгова марка дитячого молочного харчування, яка працює на ринку України 10 років і дотримується обраної від дня створення стратегії для продукції — якісна, корисна, зручна у використанні, орієнтована на потреби малюків та їх батьків.

Бекутан Мультімуно — унікальна комбінація імунотропних вітамінів та мікроелементів з однією з найбільш вивчених корисних бактерій – Lactobacillus rhamnosus (LGG), що відома під назвою БЕКУТАН МУЛЬТИІМУНО.

Премама Дуо — спеціально харчова добавка для вагітних, тих хто планує стати мамою та тих, хто вже годує своїх малюків, яка розроблена з урахуванням рекомендацій Європейської агенції з безпечності харчових продуктів.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты