Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="273830"]
Все буде УКРАЇНА!, Саморазвитие

Повернутись до життя: 3 кроки, які допоможуть перебороти свою тривогу

0
Паніка, розгубленість, невизначеність – усі ці негативні переживання паралізують, витрачають сили, яких немає. У хвилини відча

Паніка, розгубленість, невизначеність – усі ці негативні переживання паралізують, витрачають сили, яких немає.

тривога

Джерело: Unsplash

У хвилини відчаю найголовніше – впоратися з панікою. А паніка, у свою чергу, виникає через невизначеність.

У цьому матеріалі розповідаємо, як упоратися з тривогою та повернутися до життя – наскільки це можливо у ці дні. Адже вибратися зі своїх тривог і почати хоч якось жити — набагато краще, ніж відчувати жах, гнів і злість.

Крок перший: думайте про сьогодні

Якщо майбутнє не можна уявити, то не робіть цього! Найкраще думати про те, що ви можете зробити зараз. Подумайте, що зараз буде продуктивною дією та дійте.


Не бійтеся зізнатися, що ви розгублені або ви втомилися. Але також не забувайте і підбадьорювати себе словами «ми зможемо», «ми прорвемося», «все буде добре».

паніка

Джерело: Unsplash

Крок другий: зрозумійте, що ви не самотні

Зрозумійте, що не тільки вам зараз погано і пам’ятайте, що ви не самотні. Спробуйте зробити щось корисне для близьких, родичів чи друзів.

Подумайте, кому ви можете бути корисними? Доброта у відношенні з близькими дає психологічну опору. Крім того, не соромтеся говорити, що і ви потребуєте чиєїсь підтримки і доброти.

Крок третій: знайдіть застосування негативним емоціям

Зараз у всіх нерви на межі. Ми відчуваємо різноманітні негативні емоції та величезну кількість стресу.

Якщо вас здолала тривога і ви відчуваєте напад агресії, потрібно знайти їм застосування. У такі моменти займіться чимось важливим – приготуванням їжі, прибиранням, роботою або просто спілкуванням з тими, хто цього потребує.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты