Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="278144"]
Все буде УКРАЇНА!, Психология

Антистрес Хаб: безкоштовні лекції, присвячені подоланню психологічних складнощів

0
В Антистрес хабі пройде серія безкоштовних лекцій, присвячених подоланню психологічних складнощів, спричинених війною. Антис�

В Антистрес хабі пройде серія безкоштовних лекцій, присвячених подоланню психологічних складнощів, спричинених війною.

метелик

Джерело: Freepik

Антистрес хаб розпочне роботу в рамках коворкінгу “Незламний хаб”, що розташований в столичному торговельному центрі Епіцентр біля станції метро “Почайна”. Мета створення хабу — допомогти людям впоратися з психологічним навантаженням, що виникло в умовах війни.

Вже 22 квітня тут стартує серія лекцій-практикумів, присвячена психологічній допомозі, стійкості та адаптації до реалій воєнного часу. Вони проходитимуть щосуботи і будуть торкатися методів зниження стресу, комунікацій про війну з дітьми та багатьох інших важливих тем. Відвідати ці лекції абсолютно безкоштовно зможуть всі бажаючі, пройшовши реєстрацію за посиланням.

“В умовах повномасштабної війни кожному з нас важливо зберігати спокій та психологічну стійкість. Проте накопичений стрес, тривожність, страх, біль та втома можуть вибити з сідла навіть найвитриваліших особистостей. Щоб допомогти українцям, які переживають психологічні складнощі або хочуть допомогти своїм близьким пройти важкий життєвий етап, ми вирішили відкрити Антистрес хаб, де проведемо серію зустрічей з спеціалістами в області психології”, — пояснює ідею проєкту керівник департаменту зі зв’язків з громадськістю мережі Епіцентр Юлія Чудновець.


Цей проєкт компанія Епіцентр реалізує у партнерстві з Простором VQ, який заснувала продюсерка Тетяна Савченко. Це підтримуюча спільнота, що об’єднує людей за цінностями й енергією та є майданчиком для нетворкінгу бізнесу, психологів і активних громадян.

Перша лекція циклу пройде цієї суботи з 11:00 до 12:30 і буде присвячена мистецтву розмови під час війни. В ході лекції психотерапевт Антон Семенов докладно розповість про складнощі спілкування під час війни, алгоритми діалогу з травмованими людьми і тими, хто втратив близьку людину. Завдяки цій лекції слухачі також отримають практичні інструменти, які зможуть використовувати в повсякденному житті, навіть не маючи досвіду психотерапії.

У цей же день о 12:30 розпочнеться ще одна 1,5-годинна лекція на тему “Тіло і війна: які симптоми і про що вам сигналізують”. В рамках свого виступу спеціалістка з психосоматики Зоя Бігунова-Новікова познайомить слухачів із психосоматикою як методом, розповість про взаємодію тіла, психіки та розуму, проведе самодіагностику ефектів війни з присутніми, а також окреслить загальні способи самооцінки власного стану і самодопомоги.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты