Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276205"]
Беременность

Щоденник вагітності: співачка MARIETTA ділиться найпотаємнішим

0
Яскрава та енергійна українська співачка Marietta нещодавно поділилася з шанувальниками одразу двома новинами. Стало відомо, що артис

Яскрава та енергійна українська співачка Marietta нещодавно поділилася з шанувальниками одразу двома новинами. Стало відомо, що артистка з чоловіком Олександром чекають на поповнення. Нагадаємо, у 2021 року Marietta шокувала зізнанням у тому, що втратила ненароджену дитинy. 

співачка MARIETTA ділиться найпотаємнішим

Зараз співачка сповнена віри в яскраве майбутнє. А події в її житті та в Україні надихнули на створення пісні та кліпу “Україна — моя земля” .


На професійній сцені MARIETTA — від самого дитинства. За її спиною — численні фестивалі та талант-шоу. У 2015 році трек співачки “Heartbeat” увійшов до десятки фіналістів міжнародного конкурсу “Unsigned” у США, нагородою в якому стало промотування однойменного альбому в 60 країнах світу.

Найскладнішим для мене був перший триместр, бо наклалися думки про війну та першу завмерлу вагітність за рік до цього. Була сильно на нервах, і переживала за будь-які поколювання чи навіть маленькі болі в тілі. Дуже складно емоційно налаштовуватися на позитив.

Також до вагітності перший місяць війни я багато волонтерила. Коли ж дізналась про “цікавий стан”, продовжувала свою роботу. Але з часом усвідомила, що фізично стає важко. Тож, треба було потроху відмовлятись від допомоги людям на користь свого здоров’я (не носити тяжкого, не ходити по гуманітарних пильних складах). Це мене дуже засмучувало, бо я жила волонтерством на той час.

Коли нещодавно були перші масовані атаки на енергетику, знову почула вибух поруч з нами, і сильно злякалась (напевно вже мій материнський інстинкт увімкнувся або я забула, як це сидіти під сильними вибухами).

співачка MARIETTA ділиться найпотаємнішим

З позитиву — кожен день мотивує жити заради малюка і перемоги. Мрію, щоб наші діти якнайскоріше жили в мирі. Я продовжую допомагати родинам з територій, де бойові дії. Чесно, я в шоці від мам-героїнь, які народжують і виховують дітей під обстрілами, вірять в наших ЗСУ і тримаються.

Те, що наш “Аквамен” вирішив обрати нас батьками в цей страшний час — це перше, про що хочеться сказати. Але про це вже говорили, тому новеньке👇”

  • Вперше почути серцебиття

Вже 7 місяців пройшло, а я досі не можу повірити, що з сучасною медициною можна це зробити😍Зараз мій чоловік Саша чує його вухом, і це взагалі шок-контент😂 

  • Вперше відчути рух дитини

Я багато читала про це, і всі описували, що немов рибки хвостиком б’ють, або немов живіт бурчить. Саме через це багато мам плутають цей стан, якщо перша вагітність.

Манюня буцнув мене на 17му тижні і це було дуже чітко. Це ніяк не порівняти з рибками точно. А наступного дня Саша отримав від Пана малюка добряче у вухо😅

співачка MARIETTA ділиться найпотаємнішим

  • Похід на скринінг

Лікар міряє кожну важливу кісточку, бачить всі органи, робить 3д фото дитини, де реально видно певні риси обличчя, схожі на когось з батьків (це я про Сашин ніс)😄

Я думаю, люди ще століття назад не повірили б у таке точно)

  • Режим гніздування

Період, коли тебе накриває, як дурну, і ти починаєш все змінювати, купляти, нервувати, що щось забула. Саша навіть спитав у лікаря, чи буду я тепер завжди такою придуркуватою?😂

На що лікар спокійно відповів: «Тримайтесь, тато, це тільки початок!»

  • Ціни на товари для дітей та мам😂

Ну це взагалі без коментарів 😅


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты