Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="278100"]
Роды

Перинатальному центру Покровська терміново потрібен апарат ШВЛ: MR.ua приєднується до ініціативи, долучайтеся і ви!

0
Покровськ - це один з важливих адміністративних центрів Донецької області. Тут розташований єдиний нині чинний пологовий будинок
Покровськ — це один з важливих адміністративних центрів Донецької області. Тут розташований єдиний нині чинний пологовий будинок Донеччини. Щомісяця в Покровську народжуються 40-45 нових громадян України, більшість з яких потребує спеціальної медичної допомоги.
вагітність

Джерело: Freepik

Сьогодні ряд акушерських відділень Донеччини або припинили свою роботу, або перебувають у стадії закриття. Тому Покровський перинатальний центр обслуговує породіль та майбутніх матусь з усієї області.

Під час війни кількість недоношених дітей збільшилася практично вдвоє. Імовірно, це пов’язано зі стресовими факторами, які переживають наші жінки, з тими умовами, в яких вони виношують дітей.

Малюки, які з’явилися на світ до 28 тижня вагітності, мають нерозкриті легені, тому потребують додаткового кисню, спеціальних препаратів та апаратів штучної вентиляції.

Штучна вентиляція легенів є одним з найбільш інвазивних методів лікування недоношених. Сучасні апарати ШВЛ вміють підлаштуватися під самостійне дихання дитини і допомагати йому.


Редакція MR.ua долучається до ініціативи БФ «Мураха» та анонсує відкриття збору на апарат ШВЛ для Покровського перинатального центру.

🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴

Посилання на банку⇒

Допоможімо лікарям рятувати життя та успішно виходжувати новонароджених задля їх подальшого повноцінного розвитку!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты