Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="276575"]
Роды

Інтимна пластика після пологів: кому та навіщо потрібна?

Old date:
Current date: 2023.01.28
New date: 2022.12.08
0
Пологи – дивовижний процес появи світ нової людини, а для жіночого організму - це випробування на міцність. Під час вагітності

Пологи – дивовижний процес появи світ нової людини, а для жіночого організму — це випробування на міцність.

жінка, лікар Інтимна пластика після пологів

Джерело: freepik.com

Під час вагітності та пологів тканини інтимної зони розтягуються. Протягом 6 місяців вони поступово приходять до норми – анатомія статевих органів відновлюється. Але, якщо еластичність волокон недостатня або дитина занадто велика, тканини рвуться.

Інтимна пластика після пологів допомагає багатьом жінкам покращити сексуальне життя, повернути красу, молодість та комфорт. Сучасні хірурги довели до досконалості свою техніку, що дозволяє коригувати тканини делікатної зони акуратно та безпечно.

Інтимна лабіопластика

Найпомітніший естетичний результат, що залишиться з вами довічно, можна отримати за допомогою лабіопластики. Це вид інтимної пластики, який використовується для зміни форми або розміру статевих губ.


У процесі пологів більшому розтягуванню піддаються саме малі статеві губи. В результаті вони починають провисати або збільшуються у розмірі. Щоб змінити розмір та форму статевих губ, виконується резекція частини тканин. В цьому випадку будова губ зберігається. Пластика великих статевих губ виконується рідше. Показаннями до операції виступають втрата тонусу чи об’єму великих статевих губ.

вагітна, вагітність Інтимна пластика після пологів

Джерело: freepik.com

Як відбувається операція?

Операція з лабіопластики триває приблизно 30-40 хвилин, в залежності від ситуації вона може зайняти трохи більше часу. Після того, як виконана розмітка операційної зони та починає діяти анестезія, пластичний хірург береться до роботи: висікає зайву тканину, формує бажану форму та розмір статевих губ. Після закінчення всіх необхідних дій пацієнтці накладаються саморозсмоктувальні шви.

Період реабілітації

Відновлювальний період після коригування інтимної зони відбувається досить швидко. Вже в першу добу можна повертатися додому. Оскільки при операції застосовують шовний матеріал, що саморозсмоктується, зняття швів надалі не потрібно. Але це не позбавляє необхідності проводити щоденний туалет. У перші дні може з’явитися набряк статевих губ та виникати дискомфорт під час ходьби або при положенні сидячи.

Відновлювати статеве життя слід не раніше ніж через 2 тижні після операції. Від походів у басейн чи сауну також потрібно утриматися щонайменше на 14 днів.

У перші 2-3 тижні після операції слід дотримуватись таких обмежень (точний термін визначає лікар):

 • утриматися від статевого життя
 • приймати призначені препарати
 • проводити дбайливу гігієну без використання мила
 • менше сидіти
 • носити зручну бавовняну білизну
врач, лікар Інтимна пластика після пологів

Джерело: freepik.com

Де краще зробити лабіопластику?

Вчасно виконана інтимна пластика дає величезний психологічний ефект, дозволяючи жінці відчути себе більш впевненою та сексуально привабливою незалежно від віку. Досвідчені та висококваліфіковані пластичні хірурги клініки LaserOne ліквідують усі наслідки надмірного розтягування або розриву тканин під час пологів. Більшість операцій не потребують тривалої реабілітації та дозволять повернутися до звичного життя максимально швидко.

Переваги інтимної лабіопластики

 • Висічення надлишку шкіри на інтимних органах часто призводить до підвищення чутливості, покращення якості інтимного життя.
 • На зовнішніх статевих органах не залишається шрамів, рубців.
 • Реабілітація протікає відносно швидко.
 • Після інтимної лабіопластики анатомія статевих органів не змінюється.
 • Повністю зберігається жіноча репродуктивна функція.

Протипоказання

Тимчасові обмеження для лабіопластики: вагітність, нещодавні пологи та операції, період ГРВІ чи ГРЗ, інші інфекційні захворювання, ослаблення імунітету.

Сексуальність – одна зі складових успішності. І проблеми, що виникають у цій делікатній сфері, прямо позначаються на всіх аспектах життя. Тому в жодному разі не можна сприймати їх як неминуче! Завдяки можливостям сучасної медицини зовсім не складно розв’язати проблему та змінити якість життя.


Р

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Метки:
пологи
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
 • На сайте
 • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты