Моя дитина – онлайн журнал для сучасних батьків Сайт для батьків та майбутніх мам. У вас є питання про материнство, виховання дитини чи підготовку до пологів? Ми маємо відповіді на все! Купа практичних порад та відгуків від реальних мам. Що зробити обов'язково, а чого краще не робити – ми підкажемо. Моя Дитина – портал успішних мам в Україні!
[artlabel id="275600"]
Планирование

Вчені назвали фактор, що визначає народження дівчаток

0
Якщо ви хочете, щоб у вас народилася дівчинка - стежте за вагою свого чоловіка! Китайські вчені провели дослідження, результат�

Якщо ви хочете, щоб у вас народилася дівчинка — стежте за вагою свого чоловіка!

стать дитини, що впливає

Джерело: instagram @rodionovaalina

Китайські вчені провели дослідження, результати якого показали, що у чоловіків із зайвою вагою частіше народжуються хлопчики. Тому, якщо ви мрієте стати батьками дівчинки, вашому чоловікові необхідно ретельно стежити за своєю вагою і схуднути, якщо у нього є надлишкова маса тіла.

ЗАЙВА ВАГА ВПЛИВАЄ НА СТАТЬ ДИТИНИ

Зайва вага у чоловіка не впливає на ймовірність зачаття в цілому, але на стать майбутньої дитини вона має певний вплив.


Це дослідження для багатьох може здатися дивним, але останнім часом вчені все частіше пов’язують різні фактори, які тим чи іншим чином впливають на зачаття хлопчика чи дівчинки — починаючи від стресу і закінчуючи народними забобонами.

Однак цього разу дослідження китайських вчених проводилося не тільки за участю вагітних жінок (як всі попередні), але і з активною участю чоловіків. Експерти досліджували 8,5 тисячі подружніх пар, що перебувають на лікуванні від безпліддя. Всі майбутні батьки цікавилися, чи впливає вага майбутнього батька на формування статі майбутньої дитини.

стать дитини, що впливає

Джерело: instagram @rodionovaalina

У ЧОЛОВІКІВ ІЗ ЗАЙВОЮ ВАГОЮ ЧАСТІШЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ ХЛОПЧИКИ

За статистичними даними, в світі народжує більше хлопчиків, ніж дівчаток. Але під час дослідження також з’ясувалося, що у струнких і навіть худорлявих чоловіків народилося 611 хлопчиків і 569 дівчаток — цей показник відповідає традиційному коефіцієнту.

А ось у чоловіків із зайвою вагою на 27% частіше народжувалися хлопчики і цю особливість вчені пов’язують саме з показниками ваги у батьків.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наши проекты