Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268819"]
Новости

Юрій Горбунов пояснив, чому вони з Осадчою назвали другого сина Данилом

Old date:
Current date: 2022.10.03
New date: 2021.09.13
0
Зіркове подружжя Юрій Горбунов та Катя Осадча довго не називали ім'я другого сина. У пари було декілька варіантів, та серед усіх вон

Зіркове подружжя Юрій Горбунов та Катя Осадча довго не називали ім’я другого сина. У пари було декілька варіантів, та серед усіх вони обрали саме Данило.

Юрій Горбунов про ім'я другого сина

Джерело: instagram.com/kosadcha

Лише нещодавно стало відомо, що Горбунов та Осадча назвали свого другого сина Данило! За словами Юрія, вони з дружиноб зупинилися саме на цьому варіанті, оскільки воно дуже гарно звучить з прізвищем та по-батькові.

«У нас Данило одразу було в робочій версії й ще декілька імен. Ми зупинилися на Данилові. Даня ми його не називаємо! Так само, як у нас Іван – це Іван, так само і Данило — це Данило або Данилко, але не Даня.  Іван називає його – Данило або братик. Горбунов Данило Юрійович – звучить красиво!»

— розповів ведучий.


Юрій Горбунов та Катя Осадча з молодшим сином

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Юрій Горбунов з синами

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Юра і Катя вже виховують 4-річного сина Івана. Горбунов став батьком вперше у 46 років, а вдруге — у 51. Його зовсім не бентежить вік, оскільки він почуває себе на 21 рік і взагалі вважає, що народжувати потрібно пізніше.

«Я взагалі вважаю, що діти повинні з’являтись на світ, тоді коли батьки готові. Тому що тоді у мами з татом є більше свідомості та внутрішньої дисципліни. А всіх чоловіків обов’язково потрібно відправляти на пологи, щоб вони брали у цьому участь й бачили, як їхня дитина з’являється на світ та через що проходять дружини, щоб ця дитина народилась»,

— вважає Горбунов, який двічі був присутній на пологах та перерізав пуповини синам.

Також ведучий пояснив, що бути присутнім на пологах корисно не тільки для емоційного стану дружини, а й самого немовля.

Юрій Горбунов - нові фото з дітьми

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Юрій пригадав, як вперше взяв на руки Данила одразу після його народження у пологовому будинку:

«Синочок міцно спав у мене на руках 40 хвилин. До речі, так само як і Іван, коли народився, і теж рівно 40 хвилин. Я лежав у блаженстві, боявся зробити зайві рухи».

До речі, 12 вересня Катя Осадча відзначила 38-й день народження. Рідні, друзі та колеги засипали зірку чуттєвими привітаннями. Сама іменинниця у святковий день поділилася роздумами про своє життя та вік. Розмістивши кілька ніжних фото з часів вігітності, вона зізналася, що щаслива бути багатодітною мамою у такому віці:

Катя Осадча під час вагітності

Джерело: instagram.com/kosadcha

«Рік тому я навіть не уявляла, що свої 38 я буду зустрічати багатодітною мамою. Мої 37 були насиченими подіями і сюрпризами, чого тільки варта вагітність. Я дуже добре пам’ятаю свою маму у 38. Ми полетіли разом в Париж: я на довгі два роки, а мама на два тижні, щоб подивитися, як я влаштувалась. Мама нас годувала вечерями і гуляла Парижем, поки я ходила на кастинги. Я дуже пишалась, що в мене така сучасна мама. І ось 38 мені. Я сподіваюсь, що Ілля теж пишається, і я теж сучасна. По відчуттям мені все ще 25:) просто тепер я ще й мама трьох синів».

Нагадаємо, другий спільний син у Юрія Горбунова та Каті Осадчої з’явився 19 серпня 2021 року. Також у зірки програми «Світське життя» є старший син Ілля від попереднього шлюбу. Хлопець вже закінчив школу, зараз він навчається в американському Університеті  Меріленду.

Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты