Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268941"]
Новости

Юрій Горбунов показав миле фото з маленьким сином

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.16
0
Юрій Горбунов продовжує радіти народженню другого сина, якого вони разом з дружиною назвали Данилом. В соцмережах він активно діли

Юрій Горбунов продовжує радіти народженню другого сина, якого вони разом з дружиною назвали Данилом. В соцмережах він активно ділиться знімками з малюком. Нове фото викликало чимало приємних відгуків від користувачів. А що скажете ви?

Юрій Горбунов з сином

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Юрій Горбунов насолоджується батьківством, а маленького сина взагалі не випускає з рук. Принаймні так здається, судячи з його нових фото в інстаграм. Днями в соцмережі Юрій поділився новим кадром з маленьким Данилом. На знімку він ніжно тримає малюка на руках, прикриваючи йому голівку долонею.

«З любов’ю на одному диханні!»

— підписав кадрм Горбунов.


Горбунов з сином фото

Джерело: instagram.com/gorbunovyuriy

Звісно, прихильники не встояли від такого зворушливого допису. В коментарях вони залишили теплі слова та побажання:

  • «Як вам пасує»,
  • «Зростайте великі, здорові і красиві на радість мамі, татові і братикам»,
  • «Така батьківська любов, от таке воно, батьківське кохання»,
  • «Щастя вам і вашій родині»,
  • «Милий пупсик».

У серпні Горбунов відзначив 51-й день народженнями. Він не шкодує, що став батьком вдруге так пізно. Ведучий взагалі почуває себе на 21 рік і вважає, що батьками потрібно ставати пізніше — коли батькі готові та мають більше свідомості і внутрішньої дисципліни.

«А всіх чоловіків обов’язково потрібно відправляти на пологи, щоб вони брали у цьому участь й бачили, як їхня дитина з’являється на світ та через що проходять дружини, щоб ця дитина народилась»,

— вважає Горбунов, який двічі був присутній на пологах та перерізав пуповини синам.

Нагадаємо, раніше Юрій Горбунов пояснив, чому вони з Осадчею назвали сина Данилом. У пари було декілька варіантів, але вони вирішили, що саме це ім’я найкраще пасує до прізвища та по-батькові.

«У нас Данило одразу було в робочій версії й ще декілька імен. Ми зупинилися на Данилові. Даня ми його не називаємо! Так само, як у нас Іван – це Іван, так само і Данило — це Данило або Данилко, але не Даня.  Іван називає його – Данило або братик. Горбунов Данило Юрійович – звучить красиво!»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты