Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270694"]
Новости

Володимир Остапчук показав сина: татова копія

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.19
0
Популярний український ведучий та шоумен Володимир Остапчук вперше за довгий час показав підрослого сина. Хлопчик просто копія та

Популярний український ведучий та шоумен Володимир Остапчук вперше за довгий час показав підрослого сина. Хлопчик просто копія тата, кажуть підписники. А що думаєте ви?

Володимир Остапчук

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Після розлучення з дружниою Оленою Войченко ведучий продовжує активно підтримувати зв’язок з двома дітьми. У соцмережах Володимир не так часто ділиться фотографіями з донькою Емілією та сином Еваном-Олександром, тому кожна нова публікація привертає особливу увагу користувачів.
Так, днями Остапчук в інстаграм показав трирічного Евана. Хлопчик помітно підріс з моменту останніх фото з ним. На новій світлині Володимир тримає сина на плечах, щасливо посміхаючись.

«Мій маленький копіпаст. Схожі?»,


— поцікавився у прихильників Остапчук.

Володимир Остапчук з сином

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Однією з перших прокоментувала публікацію теперішня дружина шоумена Христина Горняк. За її словами, Еван дуже схожий на тата, та ще й має таке ж чудове почуття гумору.


«Дуже. А найголовніше, що в нього татове почуття гумору»,

— написала вона.

Підписники теж не змогли не відреагувати на нове фото Володимира з сином. Більшість згодна, що хлопчик росте копією зіркового татуся:


«Так, звичайно Володимир! Це ваш клон, прямо няшечка!», «Дуууууже схожі», «Такий милий, гарна посмішка», «Ні, на красуню-маму».

Володимир Остапчук діти

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

Нагадаємо, Володимир Остапчук та Христина Горняк одружилися 15 жовтня 2020 року. З першою дружиною ведучий розвівся 6-го березня того ж року. В одному з нещодавніх інтерв’ю пара зізналася, що вже планує завести дитину. Ведучий навіть розповів, як думають назвати омріяну донечку.

«Ми ж хочемо, щоб у нас була ляля, ми її називаємо Валентина. Це ми сміємося, тому що у Христини такий характер — вона такий юрист: печатку ставимо, зайдіть після обіду, я зайнята. Я кажу, як би її не назвали, вона буде як паспортистка, а всіх паспортисток звуть Валентина»,


– сказав Остапчук в програмі «Зірковий шлях».


Володимир Остапчук та Христина Горняк

Джерело: instagram.com/vova_ostapchuk

З колишньою дружиною Оленою у Володимира склалися непрості відносини після розриву. Що жінка, що сам шоумен ділилися відвертими зізнаннями стосовно відносин у шлюбі. В квітні Остапчук розповідав, що не може домовитися з екскоханою про графік спілкування з дітьми. Сподіваємося, колишнім вдалося знайти спільну мову.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x