Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="269356"]
Новости

Влад Яма та Анатолій Анатоліч стануть кумами: відео

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.29
0
Популярний телеведучий Анатолій Анатоліч днями відзначив 37-й день народження. Під час святкової вечірки шоумен розповів, які близ

Популярний телеведучий Анатолій Анатоліч днями відзначив 37-й день народження. Під час святкової вечірки шоумен розповів, які близькі люди стануть хрещеними батьками для його сина Ніла.

Влад Яма та Анатолій Анатоліч стануть кумами

Джерело: instagram.com/vladyama_official, instagram.com/anatoliyanatolich

Свій день народження, який відбувся 26 вересня, Анатоліч святкував на веранді на Дніпрі. Ведучий запросив близьких друзів та колег з дітьми. На святкуванні були виступи, привітання, танці та багато інших розваг. А найцікавішою подією стало оголошення імен хрещених сина ведучого.

Анатолій зізнався, що духовними батьками Ніла стануть колишній директор телеканалу ТЕТ і співзасновник Atlas Weekend Ірина Федорцова, а також танцюрист і суддя шоу «Танці з зірками» Влад Яма. Про стало відомо зі сторіс дружини іменинника Юлії Бойко в інстаграм.

«Чудова сім’я наших друзів — Влад і Ліліана Яма. Влад стане хрещеним. На хрестини ми окремо всіх запросимо»,


— заявив Анатоліч.

Судячи з інших відео та фото, діти зіркових родин підтримують дружній зв’язок. Вони навіть підготували до вечірки спеціальний танцювальний номер. Так, доньки Анатоліча разом із сином Влада Ями привітали його з днем народження, виконавши запальний брейк-данс.

Діти Анатоліча та Ями

Телеведучий Анатолій Анатоліч має трьох дітей — доньок Алісу та Лоліту, а також сина Ніла, який народився 20 липня 2020 року. У Влада Ями ж є п’ятирічний син Леон від дружини Ліліани. До речі, для родини Анатоліча та Юлії хореграф стане не першим зірковим кумом. Співачка Світлана Лобода раніше стала хрещеною для дочки пари Аліси.

Влад Яма з дружиною та сином

Джерело: instagram.com/vladyama_official/?hl=ru

Анатолій Анатоліч з доньками та сином

Джерело: instagram.com/anatoliyanatolich

Нагадаємо, раніше дружина Анатоліча пояснила, чому вони вирішили дати сину незвичне ім’я Ніл. Вони обирали з варіантів, у яких присутня буква «л», оскільки у кожного члена їх родини вона також є. Крім того, Ніл означає «чемпіон».

«Ми довго думали, як назвати сина, і обрали ім’я, яке повністю відображає внутрішній світ нашої сім’ї. Ми вибирали коротке міжнародне ім’я, сильне, із прекрасним значенням і характеристиками. Коли ми побачили сина, переконалися, що по-іншому його назвати просто не можна»,

— розповіла матуся в соцмережі.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 2,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты