Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="271913"]
Новости

Влад Яма плаває наввипередки з 6-річним сином: фото

Old date:
Current date: 2023.03.21
New date: 2021.12.28
0
Популярний хореограф та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма вже давно водить сина Леона до басейну. Іноді зірковий тато складає хло

Популярний хореограф та суддя шоу «Танці з зірками» Влад Яма вже давно водить сина Леона до басейну. Іноді зірковий тато складає хлопчику компанію і плаває разом з ним. Останній такий похід не обійшовся без пам’ятних селфі.

Влад Яма з 6-річним сином: фото

Джерело: instagram.com/vladyama_official

Так, на власній сторінці в Instagram Яма опублікував кумедне серлфі з сином, де вони позують в купальному вбранні на тлі басейну. Як зізнався артист, вони з Леоном навіть влаштовують змагання, плаваючи наввипередки. Щоправда, хто перемагає, зірковий батько казати не став.

«Ніби щойно народився, а вже навипередки плаваємо»,

— розповів шанувальникам Влад.


Влад Яма з сином Леоном

Джерело: instagram.com/vladyama_official

Нові фото Влада та Леона викликали чимало приємних коментарів та вподобань. До речі, сину Ями вже 6 років, тому в наступному році він вже піде до школи. День народження хлопчика зіркові батьки відсвяткували 9 грудня. На честь події вони влаштували грандіозне свято в ресторані з музикантами та подарунками. Мама з татом подарували імениннику конструктор, про який він давно мріяв.

«Ми гарно відгуляли 6-річчя цього красеня (за красу спасибі @liliya_yama 😍). Не віриться, але ти вже майже школяр… Скоро будуть яскраві фотки зі свята, а поки що просто скажу: «Леоне, до сліз тебе люблю. Ми з мамою зробимо все і навіть більше, щоб ти був щасливий, синку!»» — написав батько іменинника.

Ліліана Яма з сином Леоном

Джерело: instagram.com/liliya_yama

Влад Яма з дружиною та сином

Джерело: instagram.com/vladyama_official

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що родина Влада Яма породичалася з родиною ведучого Анатолія Анатоліча. 26 листопада Яма став хрещеним батьком для сина ведучого — Ніла. Тепер зірки можуть офіційно називати один одного кумами!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты