Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267192"]
Новости

Влад Дарвін показав новонародженого сина

Old date:
Current date: 2022.06.27
New date: 2021.07.01
0
Співак і композитор Vlad Darwin презентував емоційне та зворушливе відео на пісню «Без умов», яке він присвятив своєму сину Рональду. Но

Співак і композитор Vlad Darwin презентував емоційне та зворушливе відео на пісню «Без умов», яке він присвятив своєму сину Рональду. Новий кліп, як розповів Влад, — це 12 різних історій, які пов’язані між собою тонкою червоною ниткою безумовних почуттів.

Влад Дарвін показав новонародженого сина
 У кліпі «Без умов» глядач у прямому сенсі подорожує у часі. Одні сцени переносять глядача в довоєнну епоху, інші нагадують 70-ті роки минулого століття, є і більш сучасні образи. Але всі вони викликають непідробні емоції. Найзворушливішою, по праву можна назвати сцену з новонародженим сином Влада, якого він ніжно колихає на руках і співає пісню-присвяту «Без умов».
«Нещодавно в моєму житті сталася значуща подія — народження сина. Про це, ще кілька років тому, я не міг і мріяти. А сьогодні ця мрія втілилася. Здається, що це найкрасивіше відео в моєму житті. Воно було задумане як присвята синові. У кліпі я знайомлю його з цим світом через свій досвід. Ми хотіли показати вічні теми, поза часом і простором, як всі люди й долі переплетені між собою. Саме тому обрали стилістику ретро.


До останнього моменту ми не знали, яким у результаті вийде кліп, адже доводилося імпровізувати прямо на знімальному майданчику. У нас був дуже щільний графік, і кожну зі сцен потрібно було відзняти максимум за два дублі. Одне було очевидно — відео буде знаковим — під час зйомок і у мене, і у режисерки, Інни Грабар, кілька разів виступали сльози щастя на очах», — поділився артист.

Влад Дарвін показав новонародженого сина


Над кліпом працювала велика команда ProDuck School, на чолі з режисеркою Інною Грабар. Всього на майданчику було залучено понад 50 людей знімальної групи, не рахуючи акторів. У кліпі знялися як професійні, так і актори-початківці, а також просто друзі Влада, у яких раніше не було схожого досвіду.

«Підготовка до зйомок тривала лише 4 дні. Я шукав людей в експрес-режимі. За день перед зйомками мій телефон «горів» — ми з групою завершили формувати список запрошених акторів пізно вночі. На сон залишалося 2 години, адже ми знімали з 5 ранку до 9 вечора, щоб встигнути зняти сцени на світанку і заході сонця.


У кліпі «Без умов» знялася Віталіна Ющенко. Ми з нею особисто не були знайомі. Але я подивився одне з її останніх інтерв’ю, і відчув, що просто зобов’язаний запросити її. Вона — прекрасна актриса. Також у відео знявся мій друг, відомий актор і ведучий Сергій Комаровський, актор театру ім. Івана Франка Ренат Сеттаров, дизайнер і телеведуча Аліса Келіс, моя колега по «Фабриці Зірок 2» Дарія Каракай та інші», — розповів про підготовку і зйомки відео Влад Дарвін.


Інформація та фото надані «Master Management 360»Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x