Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="79107"]
Новости

VI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти» пройде 10-13 грудня

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2015.12.07
0
З 10 по 13 грудня в Українському Домі на Європейській площі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, традиційно відбудеться VI Київська кни

З 10 по 13 груд

banner_300x250
ня в Українському Домі на Європейській площі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, традиційно відбудеться VI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти» .


           На виставці буде широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання — художню, наукову, дитячу, довідкову, історичну, краєзнавчу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну літературу.
Гість виставки — Віра Савченко презентує книгу Героя України Надії Савченко «Сильне ім’я Надія».
Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Різдвяна вітальня», де усі зацікавлені поспілкуються як з відомими письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. Тут щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, автограф-сесії з улюбленими письменниками Левком Лук’яненко, Василем Шкляром, Анатолієм Кримом, Андрієм Кокотюхою, Андрієм Курковим, Ірен Роздобудько, Софією Книш, Тетяною Майданович.
Ви також зустрінетесь з актрисою, телеведучою, багатодітною мамою та автором книги Сніжаною Єгоровою.
У ці дні, коли усіх традиційно охоплює «подарункова паніка», ви зможете відвідати передріздвяний ярмарок подарунків «Чобіток Святого Миколая», зможете поринути у казку справжнього свята: норвезьке різдвяне печиво, ароматичні свічки, hand made прикраси, дерев’яні іграшки для ялинки, оригінальні зимові композиції, святкові солодощі, гарячий шоколад та запашний чай з лимоном і корицею – подарують вам святковий настрій.
До дня Святого Миколая запланована цікава розважальна програма для дітей.
Традиційно, в рамках книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок по забезпеченню дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами.

Відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України».

Вірте у дива Святого Миколая! Робіть подарунки своїм рідним.


 Організатори виставки:
Державний комітет телебачення і радіомовлення України
Державне підприємство «Український дім»


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм каналСтатьи по теме:


Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты