Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268846"]
Новости

Василіса Фролова показала фігуру через 6 місяців після пологів

Old date:
Current date: 2022.09.28
New date: 2021.09.14
0
"Радійте, злостивці" - закликає ведуча Василіса Фролова. Новоспечена матуся показала, як виглядає через 6 місяців після перших в жит

«Радійте, злостивці» — закликає ведуча Василіса Фролова. Новоспечена матуся показала, як виглядає через 6 місяців після перших в житті пологів.

Василіса Фролова

Джерело: instagram @vasyafrolova

На початку березня відома ведуча Василіса Фролова вперше стала мамою. Своєму коханому вона народила сина, якого назвали Родіоном. Після пологів зірка швидко повернулася до активного способу життя, вразивши першим світським виходом разом з батьком дитини, яким виявився відомий продюсер Дмитро Котеленець.

З дня народження хлопчика вже пройшло пів року. Зіркова матуся продовжує приводити себе в форму. На днях вона продемонструвала фігуру в купальнику, пожартувавши, що на радість злостивцям так і не встигла схуднути ти засмагнути.

«Радійте, злостивці! Не схудла, не засмагла ні до літа, ні до осені»,


— прокоментувала фото в купальнику Василіса Фролова.

Василіса Фролова

Джерело: instagram.com/vasyafrolova

Однак варто зазначити, що виглядає Василіса чудово. В інстаграм вона постійно ділиться милими знімками із сином, а також кадрами з повсякденного життя та відпочинку. Раніше Фролова розповідала, що повертатися у форму поки планує лише завдяки масажам, корегуючій білизні та прогулянкам.

«За підсумками опитування в сторіз, 84% з вас запитують, що ж мені треба тепер тягнути. Ну, що ж, будь ласка, милуйтеся. У таких апетитних обсягах я не була ніколи в житті. Місцями не впізнаю себе в дзеркало, але бігти розлучатися з придбаним поки не збираюся. Обираю поступове повернення в колишню форму через м’які масажі, прогулянки і правильно підібране коригуючий білизна»,

— зізналась якось зірка в своєму мікроблозі.

Василіса Фролова показала сина

Джерело: instagram.com/vasyafrolova

Василіса Фролова син

Джерело: instagram.com/vasyafrolova

Нагадаємо, Василіса Фролова народила 7 березня. Для телезірки це перша дитина. Довгий час вона приховувала особистість свого чоловіка, але після народження малюка навіть вийшла з коханим у світ, розкривши таємницю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты