Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="235177"]
Новости

Валентина Хамайко рассказала, как лечит детей при температуре

Old date:
Current date: 2023.03.30
New date: 2019.12.19
0
Ведущая и многодетная мама Валентина Хамайко имеет большой опыт лечения деток, и имеет свое мнение о том, что самое важное при детс

Ведущая и многодетная мама Валентина Хамайко имеет большой опыт лечения деток, и имеет свое мнение о том, что самое важное при детской болезни.

Источник: instagram @valentinakhamaiko

Валентина сейчас растит своего четвертого малыша — Андрюше 5 декабря исполнился годик. Снова переживает сложные моменты детского взросления – болезни, температура, зубки. В Инстаграме она поделилась своим представлением о том, что самое главное во время болезни малыша – это быть рядом, держать на ручках, обнимать и поддерживать.

Источник: instagram @valentinakhamaiko

Читаючи пост про ??? і зауважила що більшість з нас користується саме Нурофеном коли у дитини висока температура!!! Він теж є і в моїй дитячій аптечці! Температуру збиваю лише після 38,5-39.0 а до цього даю багато пити… просту чисту воду або малиновий чай… ледь солодкий! В період високої температури дуже важливо бути поряд з дитиною ??

Вспомнила многодетная мама и собственное детство, то чего хотелось больше всего, когда она, маленькая болела.


Валентина Хамайко

Источник: instagram @valentinakhamaiko

Я досі пам‘ятаю як мама клала мені руку на лоб… часто рука була холодною… чи то від того, що я горіла… чи то від того, що в квартирі, де ми жили було холодно, особливо взимку ? Мені не хотілось щоб мама прибирала руку… бо цей дотик лікував сам по собі✨
Зараз, коли мами вже немає… а у мене є свої діти я більше за все переживаю коли їм погано… коли вони лежать в ліжку… коли температурять ?
Подзвоніть і скажіть своїй мамі #дякуюмамо за тепло, любов і ніжність❤️ Які у я Вас спогади з дитинства у ті моменти коли хворіли? Які мамині чари запам‘ятались✨?
Я ще згадала… ?що у момент коли температура вже спала мама готувала мені пюре, котлетку і солоний огірочок?

Немного раньше Валентина сделала большой пост в Инсмтаграме, где рассказала, какие признаки прорезывания зубов у малыша

Источник: instagram @valentinakhamaiko

Я так втомилась… почула я недавно від однієї мами…коли вже ті зуби? виростуть?! Розумію ??‍♀️ Це дійсно буває не просто для мам і для батьків вцілому! Я теж жила з такими думками…лише на 3 і 4 дитині все було спокійніше, бо вже був досвід і алгоритм дій…а не стрес…стрес…стрес!
Про зуби Ви мене питали не один раз — пишу?
Чим супроводжується ріст зубів у малюків:
?роздратування, може різко починати плакати…кричати
? слюні…багато слини!!
? руки постійно в роті ( пальці…кулачки) або якісь предмети чим можна чесати десна ( силіконові гризунки…соска від пляшки, смокче слюнявчик…наволочку.
? дитина чухає вушко..або навіть стукає ручкою…
? дитина постійно скиглить і проситься на руки
? погано їсть
? можлива температура і прозорі соплі ( особливо якщо ростуть верхні зуби)
? набагато гірше спить вночі??‍♀️
Такий стан накриває малюка періодично (хвилями) і мама з досвідом вже помічає перші ознаки.

Источник: instagram @valentinakhamaiko

Ще з першою дитино педіатр мені завжди радив Свічки Вібуркол, але коли тобі 28 років і ти мама вперше, то від усього чекаєш швидкої реакції. Це зовсім не той випадок!!! Я це зрозуміла лише з часом… і після неодної розмови з лікарем??♀️…
Щоб не допускати підвищення температури даю багато пити звичайної води, на перекус даю сухарик ( гірчичний ) ним і ясна чухає і голод вгамовує ( якщо до 7 міс то в ніблері)
P.S. Знеболюючі гелі не люблю. Вони солодкі…і намастити лише ясна не вдається…зазвичай німіє весь ротик… і це місцева дія яка ніяк не впливає на загальний стан організму!

Источник: instagram @valentinakhamaiko

Напомним, Валентина Хамайко замужем за бизнесменом Андреем Онистратом. Вместе они воспитывают четверых деток — 7-летнего сына Мишу, 9-летнюю Соломию, 5-летнюю Мирославу и годовалого Андрюшу.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты