Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="267321"]
Новости

Вагітна MamaRikа потрапила до лікарні: подробиці

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2021.07.07
0
Майбутня матуся опинилася в лікарні через погіршення стану. Дізнайтеся подробиці. З тих пір як співачка повідомила про свою ва

Майбутня матуся опинилася в лікарні через погіршення стану. Дізнайтеся подробиці.

Вагітна MamaRika стан

Джерело: instagram.com/mamarika_official

З тих пір як співачка повідомила про свою вагітність, вона активно ділиться з прихильниками подробицями свого самопочуття. Зараз MamaRika знаходиться на 35-му тижні. Днями вона зізналася, що малюк поводиться неспокійно, через що вона погано себе почуває.
Внаслідок зірка відправилася на обстеження, щоб зробити доплерографію і УЗД. Згодом в інсаграм-сторіс вона повідомила, що лікарі вирішили залишити її в стаціонарі і поставили крапельницю.

«Ось такі у нас справи. Як ви вже зрозуміли, маманьку залишили в стаціонарі. Але не все ок, я не хочу вдаватися в подробиці, тому що і так невесело. Але, щоб не наробити гірше, мене залишили в лікарні»,


— розповіла виконавиця.

Джерело: instagram.com/mamarika_official

За словами MamaRikа, вона ще не знає, скільки часу проведе в пологовому будинку. Единий мінус в цьому — її чоловіку не можна бути поруч.


«Свої враження від державних лікарень я вам потім скажу. Думаю, ви вже підозрюєте, але поки все не так погано. Прикрий ще той факт, що ми сьогодні святкуємо 35 тижнів вагітності і святкую я їх в лікарні. Сергія не пускають, такі правила. Я тут одна, як липка, тільки я і крапельниця «,

— додала зірка.

MamaRikа самопочуття

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Раніше в інтерв’ю Каті Осадчій майбутня матуся зізналася, що ще з початку вагітності існувала загроза викидня — гематома хоріона. Через це співачці довелося обмежувати себе у багатьох речах, навіть у сексі. Алек на ситуацію зірка дивиться з гумором.


«При цьому не можна навіть бігати, сильно ходити, нам заборонили всі, якщо ви розумієте, про що я говорю, секс. Єдиний плюс, що в нашій родині всі проблеми сприймаються з гумором — я постійно регочу, ніколи стільки не сміялася, як під час вагітності «,


— поділилася вона.


MamaRika та Сергій Середа стать дитини

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Нагадаємо, MamaRika та Сергій Середа нещодавно повідомили стать дитини. В інстаграм вони показали відео, на якому лускають кульки з серпантином синього кольору. Тож, у пари буде син. За словами співачки, вона довгий час була впевнена, що чекає дівчину, але ні. Втім, зіркові батьки не проти мати багатодітну родину.Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x