[artlabel id="65864"]
Новости

В Киеве откроется выставка, посвященная украинским сказкам

Old date:
Current date: 2018.09.24
New date: 2015.03.12
0
14 березня у Києві відкриється виставка, присвячена українським казкам. На честь відкриття проекту «Було де не було» організат
Виставка «Було де не було» - фото

Виставка «Було де не було»

14 березня у Києві відкриється виставка, присвячена українським казкам.

На честь відкриття проекту «Було де не було» організатори влаштовують безкоштовні майстер-класи, лялькові вистави за участі зірок та пропонують дітлахам розфарбувати найбільшу казкову розмальовку в Україні.

«Було де не було» — соціально-освітній проект, який ставить за мету повернути наймолодшій аудиторії інтерес до традиційної української казки, розповісти її історію та показати розмаїття героїв.

Головна частина експозиції — двометрові українські казки з паперу, які зробила студія Лесі Патоки. Кожна казка складається з понад 5 тисяч паперових деталей.

«Над казками для «Було де не було» 7 майстрів нашої студії працювали більше 10 годин щодня протягом двох місяців без вихідних, — зізнається Леся Патока. — Загалом для  «Котигорошка», «Пана Коцького», «Івасика-Телесика», «Колоска» та «Кривенької Качечки» нам знадобилося 200 квадратних метрів картону. Кількість деталей вимірюється тисячами, один лише «Пан Коцький» складається з 600 частин. Загальна вага паперових казок близько 15 кілограмів, але зусилля, які в них вклали,  — не підйомні».

Також протягом дня діти зможуть виліпити казкових героїв із тіста, зробити їх із фетру, намалювати на пряниках, нарізати з колажів, а також взяти участь у створенні Великої казкової розмальовки (15 кв. м.) від ілюстратора Ольги Дегтярьової.

Окрім цього, до відкриття виставки долучився Київський муніципальний театр ляльок та українські зірки. Одразу дві зіркові трупи візьмуть участь у ляльковій виставі «Котик та Півник». Ще одну виставу покажуть актори театру ляльок.

Виставка «Було де не було» триватиме з 14 березня до 14 квітня 2015 року за адресою Столичне шосе 101, галерейний простір ТЦ «Домосфера». Виставка безкоштовна для відвідування. Детальну програму відкриття проекту 14 березня можна знайти на сайті domosfera.ua.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.Статьи по теме:
Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: