Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="272536"]
Новости

«Це прикро і боляче»: MamaRika разом з сином та чоловіком захворіла на COVID-19

Old date:
Current date: 2022.09.29
New date: 2022.02.03
0
Співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) повідомила прикру новину: разом із сином та чоловіком вона вже кілька днів хворіє на COVID-19.  Д

Співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) повідомила прикру новину: разом із сином та чоловіком вона вже кілька днів хворіє на COVID-19. 

MamaRika разом з сином та чоловіком захворіла на COVID-19

instagram.com/mamarika_official

Днями MamaRika, її чоловік Сергій Середа та 6-місячний син Давид нездужали. Як виявилося, родина захворіла на коронавірус. Це вперше за весь час пандемії зірки підхопили вірус.

«Це прикро і боляче. Це триває вже досить давно, з п’ятниці. Дуже різко скосило. Нам було так хріново, але все, дякувати Богу, обійшлося», – розповіла співачка в сторіс.

Чоловік MamaRika

Джерело: instagram.com/mamarika_official

За кадром відео було чути, як кашляє чоловік артистки. Анастасія каже, що почувалася дуже погано. На її думку, було легше перенести нелегкі пологи, аніж COVID-19.


«Особисто для мене це було, напевно, найважче, що я переживала в житті. Я ніколи так хріново не почувала себе. Пологи — просто дитячий белькіт у порівнянні з тим, що ми пережили. Ми ледь реально не склеїли ласти. Але вже у вертикалі, вже легше», – поділилася зірка.

Анастасія Кочетова

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Також співачка розповіла про самопочуття свого 6-місячного сина. Хлопчик переносить коронавірус набагато легше, ніж його батьки.

«У нього був лише нежить. Молодняк гідно пройшов весь цей рух, це тільки ми старі посипалися», — зазначила вона.

Не дивлячись на хворобу, нині в родині панує радісний настрій. 2 лютого MamaRika та Сергій Середа відзначили півріччя свого сина Давида. Саме цього дня малюк промовив своє перше слово — «МА-МА».

«Такий вже дорослий, і такий розумний хлопчик в нас росте. Не секрет, шо ми зараз валяємся з ковідом, і шоб підняти родикам бойовий дух, Давід вчора зібрав всі сили в кулак і сказав своє перше «МА-МА». Шо ми відчували при цьому? Ми плакали всі разом, і відразу пішли на поправку… Любов лікує все, і завдяки нашим діткам, ми знаходимо в собі сили, як би не хитало, дати їм все тільки найкраще! Вітайте мужичка , як підросте, перечитає всі коменти» — поділилася емоціями матуся.

MamaRika про стан здоров'я

Джерело: instagram.com/mamarika_official

Ми приєднуємося до привітань та бажаємо родині швидкого одужання!


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты