Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268893"]
Новости

Тоня Матвієнко показала підрослу доньку Ніну

Old date:
Current date: 2022.10.06
New date: 2021.09.15
0
Зіркове подружжя Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян періодично радують своїх шанувальників сімейними фото з дітьми. Цього разу співа

Зіркове подружжя Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян періодично радують своїх шанувальників сімейними фото з дітьми. Цього разу співачка показала, як підросла їх спільна донька Ніна.

Тоня Матвієнко показала підрослу доньку Ніну

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko

Молодша донька Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна дуже схожа на маму та бабусю Ніну Матвієнко. В мережі часто обговорюють схожість дівчинки з артистками. В інстаграм українська співачка поділилася відео, на якому продемонструвала підрослу доньку та розповіла про її захоплення. Під час прогулянки 9-річка Ніна грає на губній гармоніці.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 


Допис, поширений Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)


Прихильники залишились у захваті від милого відео та засипали публікацію приємними коментарями:

  • «Така доросла вже, красуня!»
  • «Яка мила дівчинка».
  • «Лялечка».

До речі, нещодавно Тоня Матвієнко також вразила своїх підписників архівними кадрами, на яких показала себе в дитинстві. Вона розмістила відео, на якому їй всього 9 років. Тоді ще маленька Тоня розповідає, що не хоче бути музикантом, а хоче як мама — бути співачкою. Мрія, як ми знаємо, здійснилася!

Також тут майбутня зірка демонструє вокальні таланти, виконуючи улюблену веснянку, а її мама Ніна Матвієнко ділиться, що бачила в дочки здатність до гри на інструментах. Однак самій Тоні така музична діяльність не подобалась.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Тоня Матвієнко (@tonya_matvienko)

Нагадаємо, Антоніна Матвієнко має двух дочок. Першу, Уляну, вона народила у 17 років. Піся зустрічі з Арсеном Мірзояном стала мамою вдруге — в них народилася дочка Ніна. Також музикант має двох синів від першого шлюбу.

Тоня Матвієнко

Джерело: instagram.com/tonya_matvienko


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты