Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="270811"]
Новости

Тіна Кароль вразила патріотичним образом з 13-річним сином

Old date:
Current date: 2022.06.25
New date: 2021.11.23
0
Українська співачка Тіна Кароль, незвачаючи на щільний графік, знаходить час для зустрічей з сином Веніаміном. Нещодавно вони воз'

Українська співачка Тіна Кароль, незвачаючи на щільний графік, знаходить час для зустрічей з сином Веніаміном. Нещодавно вони воз’єдналися у Лондоні.

Тіна Кароль син

Джерело: instagram.com/tina_karol

На минулому тижні, 18 листопада, Веніамін відсвяткував 13-річчя. Зіркова матуся вирішила на честь події відправитися до сина в Лондон, де він нині проживає та навчається. Там вони також відсвяткували День гідності та свободи, на честь чого вирішили вбратися у вишиванки.
«Фото просто з Лондона: з Україною у серці!»

– підписала ніжну світлину артистка.


Тіна Кароль з сином у вишиванках: фото

Джерело: instagram.com/_fantina

Уранці 21 листопада Тіна та Веніамін сходили на недільну службу. Син співачки, як відомо, ходить у недільну школу й іноді допомагає як паламар. Після цього вони прогулялися містом та побували у Центрі української громади в місті Дербі.

Тіна Кароль фото

Джерело: instagram.com/tina_karol

Син Тіни Кароль

Джерело: instagram.com/tina_karol

Фотографіями сина Тіна ділиться рідко, тому новий кадр привернув чимало уваги. Прихильники залишись у захваті від нових фото за участі Вені. Більшість відзначили, що хлопчик помітно виріс і все більше стає мужнім.


«Тіна та Веня, ви такі гарні, такі гарні! Нехай у вас буде все чудово!», «Ну красиві ж, просто супер Star», «Солоденька парочка!», «Такий дорослий вже».


Нагадаємо, Тіна Кароль народила сина від чоловіка та продюсера Євгена Огіра. Він помер в 2013 році на 33 році життя після тривалої боротьби з онкологією. Сам Веніамін з 8-ми років вчиться в місцевій школі Англії, а живе в україномовній родині. Тіна не хотіла, щоб хлопчик втрачав зв’язок з рідною країною, тому замість гуртожитку віддала перевагу такому методу проживання.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x