Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="269904"]
Новости

«Так швидко летить час»: Катя Осадча замилувала новими фото з двомісячним сином

0
Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча розповіла про важливу подію в родині та замилувала новими сімейними фото з молодшим сино

Ведуча «Світського життя» Катерина Осадча розповіла про важливу подію в родині та замилувала новими сімейними фото з молодшим сином.

Катя Осадча з двомісячним сином

Джерело: instagram.com/kosadcha

Напередодні Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначили чудову подію в родині — їх спільному сину Данилу виповнилося два місяці. На честь події ведуча поділилася з прихильниками в інстаграм новими знімками з малюком та чоловіком.

Ніжні фото були зроблені під час нещодавнього відпочинку пари за кордоном. Осадча предстала на знімках у довгій вільній сукні персикового кольору з маленьким Данилом на руках. Поруч з нею позує Юрій, який для пляжної прогулянки обрав чорні шорти та білу сорочку.

«Данилові сьогодні два місяці. Так швидко летить час, а цього ніжного віку так мало, що хочеться фільмувати кожну мить. Юрію, дякую, що твоєї любові вистачає тепер на всіх трьох»,


— прокоментувала знімкми Катерина.

Катя Осадча, Юрій Горбунов

Джерело: instagram.com/kosadcha

Катя Осадча та Юрій Горбунов з молодшим сином

Джерело: instagram.com/kosadcha

Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов офіційно одружилися у 2017 році. Пара також виховує спільного сина Івана, який народився 18 лютого того ж року. Крім того, у ведучої є дорослий син Ілля, який нині навчається в США. Зірка не хотіла називати третього сина на літеру «і», тому вони з чоловіком довго шукали відповідне ім’я.

«У нас Данило одразу було в робочій версії й ще декілька імен. Ми зупинилися на Данилові. Даня ми його не називаємо! Так само, як у нас Іван – це Іван, так само і Данило — це Данило або Данилко, але не Даня.  Іван називає його – Данило або братик. Горбунов Данило Юрійович – звучить красиво!»

— пояснив вибір Юрій Горбунов.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты