Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="277725"]
Новости

Світлана Тарабарова показала свою обстріляну школу в Херсоні

Old date:
Current date: 2023.03.27
New date: 2023.03.14
0
Українська співачка Світлана Тарабарова, яка народилася та виросла у Херсоні, поділилась знімками руйнувань, які принесла російсь

Українська співачка Світлана Тарабарова, яка народилася та виросла у Херсоні, поділилась знімками руйнувань, які принесла російська армія в її рідне місто.

Світлана Тарабарова

Джерело: Instagram @tarabarova

На днях ворожої атаки зазнала і школа, у якій навчалася Світлана. На своїй сторінці в Instagram артистка поділилася кадрами, на яких  зображені жахливі наслідки удару. На опублікованому фото видно, що російський снаряд влучив у подвір’я школи, внаслідок чого зруйнований паркан та вибиті вікна будівлі.

Світлана Тарабарова ділиться з підписниками своїми переживаннями, співачці дуже складно зміритися з тим, що окупанти роблять з такими дорогими її серцю місцями та всією Україною.

«Тим часом ці тварі продовжують нищити все, що ми любимо. Моя школа, моє дитинство, мій Херсон! Вибачте, не витримала. Молюся за життя і дякую кожному захиснику кожен день. Стіни відбудуємо, головне — життя. Свобода. Україна», — написала Світлана.


Світлана Тарабарова

Джерело: Instagram @tarabarova

Раніше співачка зізналася, що дякує небу щодня за те, що їй вдалося умовити батьків перебратися до Києва. Після початку повномасштабного вторгнення Херсон знаходився під постійними обстрілами російських загарбників. Евакуювати своїх близьких Світлані вдалося лише наприкінці грудня, до цього часу вони виживали у Херсоні без світла, тепла та інших комунікацій, оскільки не хотіли залишати рідний дім.

Зовсім скоро Світлана Тарабарова стане багатодітною матусею, родина чекає на дівчинку. Проте артистка продовжує працювати. Вона записує нові пісні та виступає з концертами перед військовими.

Світлана Тарабарова

Джерело: Instagram @tarabarova

У жовтні 2016 року співачка вийшла заміж за свого директора Олексія Бондаря. У вересні 2018 у пари народився первісток – син Іван, а вже у вересні 2020 року – донька Марія. Про свою третю вагітність артистка оголосила у листопаді минулого року.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты