Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="273926"]
Все буде УКРАЇНА!, Новости

Співачка Alena Omargalieva розповіла, як повернути дітям їх звичне життя

Old date:
Current date: 2022.09.30
New date: 2022.05.08
0
Українська співачка, учасниця сімейного дуету TamerlanAlena - Alena Omargalieva поділилась з нашими читачами своєю історією, розповіла, як пережи

Українська співачка, учасниця сімейного дуету TamerlanAlena — Alena Omargalieva поділилась з нашими читачами своєю історією, розповіла, як переживає війну її родина, чим займається чоловік під час війни й що буде робити після нашої перемоги.

Тамерлан та Олена Омаргалієва

Ваші відчуття 24.02.2022, були готові, вірили, що почнеться війна?

Звичайно мозок до останнього відмовлявся повірити у початок війни, це здавалося просто неможливим. Я по своїй натурі оптиміст, тому в моїй голові не складався пазл — ми живемо в 21 столітті, коли людство дійшло до неймовірного розвитку у кожній сфері, від IT до музики. І ось так жорстоко в один день зіпсувати життя мільйонів людей та напасти на вільну, незалежну державу… Шок.

Як змінилося ваше життя та діяльність в новій реальності?

Життя змінилося кардинально. Ми живемо в Київській області, де якраз відбувались активні бої, тому, як і мільйони українців, повинні були рятуватися. Тамерлан відвіз нас с сином на Західну Україну, а сам повернувся в Київ, вступив до Територіальної оборони. Пізніше вирішили, що мені з малим треба їхати до Польщі, щоб син зміг повноцінно вчитися та займатися футболом, зараз ми вже майже місяць тут.


Як переживає війну ваша родина, син?

Дуже болісно. Вся наша сім’я переживає за тих людей, які втратили свої сім’ї, за дітей, які втратили своїх батьків або потрапили під сильне бомбардування. Всі жахи війни, розповіді про зґвалтування — це страхіття. Я навіть не уявляю, як можна з цим злом взагалі боротися, але ми вимушені відстоювати свої землі. Наша сім’я ні на хвилину не перестає вірити у наших захисників і захисниць, які кожен день борються з ворогом.

Тамерлан та Олена Омаргалієва

Які плани вашої родини, на жаль, зірвала війна?

Планів було багато, особливо на весну: ми писали пісні, готували кліпи та дуети з іншими артистами. Війна перекреслила все.
І Тамерлан, і мій тато в теробороні. Тамерлан довгий час перебував в найгарячіших точках: визволив своїх родичів з Бородянки, людей з Ірпеня. Мені пише дуже багато вдячних людей. Але найголовніше, що він зміг допомогти тим, кому це було потрібно. Моя тітка, професійна акторка, вона не виїхала з Києва і зараз постійно допомагає ЗСУ і тероборонцям. Я пишаюся і своєю сім’єю, і всіма українцями. Зараз немає байдужих, всі працюють на одну велику перемогу.

Українським сім’ям доводиться пристосовуватися до нової жахливої реальності. Як пояснити те, що відбувається дітям?

Ми зараз живемо разом з моїми двома племінницями, сестрою, мамою та сином Тімкою. Діти вже достатньо дорослі та розуміють, що йде війна. Вчора мене малий запитав: “Мама, а вдома вже не бомбардують? Ми вже можемо повернутися додому?”. Звичайно всі хочуть додому. Вже багато українців повертаються до Києва і навіть є затори. Але в мене все ще немає спокою на серці та душі. Я не відчуваю, що вже з упевненістю можна повернутися додому та спокійно жити. Ніколи не знаєш, що може прилетіти на голову або у твою будівлю.

Ми намагаємося повернути дітям їх звичне життя: Тімка з сестрами ходить до школи, на футбол. Намагаємося займати малих дитячими, безтурботними справами. Ми в безпеці, але коли я думаю про тих людей, які досі і прямо зараз сидять в підвалах та бункерах, не бачать сонячного світла, в мене серце просто розривається…

Тамерлан та Олена Омаргалієва

Де брати сили, щоб вистояти та підтримати дітей?

Перш за все, сильними мають бути батьки. Ми маємо вірити в перемогу, не впадати у відчай та підтримувати моральний дух один одного. Сьогодні всі українці як ніколи разом, одна велика родина. Діти все відчувають, тому треба намагатися не показувати їм свій біль і страх, як би це не було складно.

Плани, мрії, надії: що будете робити після нашої перемоги?

У планах писати та співати пісні, разом піднімати нашу країну. Зараз я долучилась до декількох проєктів в підтримку України. Один з них міжнародний, який ви вже досить скоро почуєте. Участь в ньому беруть артисти з різних країн, включаючи українців. Всі зароблені кошти підуть на гуманітарну допомогу Україні та хворим діткам.

Після перемоги ми повернемося до звичного життя, але з ще більшою насолодою, бажанням і любов’ю.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты