Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272543"]
Новости

Скоро маму наздожене: як зараз виглядає старша донька Світлани Лободи

0
Українська співачка Світлана Лобода разом із родиною зараз відпочиває у теплих країнах. Під час відпустки артистка не забуває рад�

Українська співачка Світлана Лобода разом із родиною зараз відпочиває у теплих країнах. Під час відпустки артистка не забуває радувати прихильників сімейними фото з дітьми.

Світлана Лобода показала підрослу доньку

Джерело: instagram.com/lobodaofficial

В інстаграм Лобода поділилася серією милих сімейних фото, на яких позує разом зі старшою донечкою Євангеліною. Співачка для прогулянки обрала довгу спідницю і топ з зав’язками, а дівчинка вбралася у широкі шорти темно-рожевого кольору та білосніжну футболку.

Світлана Лобода доньки

Джерело: instagram.com/lobodaofficial

Світлана Лобода

Джерело: instagram.com/lobodaofficial

У дописі до публікації Світлана розповіла про стосунки зі старшою донькою. За словами зіркової мами, вона рада спостерігати за зростанням дівчинки та зміною її смаків. Вона щаслива, що їм з Євою завжди є про що поговорити, навіть не дивлячись на різні вподобання в одязі:

«Люблю наші прогулянки з Євочкою. Нам завжди є що обговорити. Спостерігати за тим, як дорослішає твоя дочка, як змінюються її погляди на життя — найцікавіший процес… І, безумовно, ці зміни відбиваються у виборі одягу)))) Тут нам завжди непросто домовитися!»


Донька Світлани Лободи

Джерело: instagram.com/lobodaofficial

Шанувальники не змогли не відреагувати на нові фото матусі та доньки. У коментарях користувачі залишили сотні приємних компліментів. Багато хто зазначив, що 10-річна Єва дійсно стала дорослішою і успадкувала від мами довгі ноги.

«Яка вже доросла, довгонога красуня Єва!»; «Як Євочка виросла! Справжнє щастя мати таку дочку»; «Скоро Єва вище мами буде»; «Як Єва виросла. Скоро маму наздожене».

Нагадаємо, Світлана Лобода має двох доньок. Старшу Євангеліну вона народила від танцюриста Андрія Царя, з яким розірвала стосунки у жовтні 2014 року. Друга донечка, Тільда, з’явилася на світ в травні 2018 року. Ім’я батька дитини виконавиця не розголошує досі. Ходили чутки, що це може бути соліст гурту Rammstein Тілль Ліндеманн.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты