Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
[artlabel id="268263"]
Новости

Скарлетт Йоханссон вдруге стала мамою: подробиці

Old date:
Current date: 2022.06.28
New date: 2021.08.19
0
В родині відомої голлівудської актриси Скарлетт Йоханссон та сценариста Коліна Джоста сталося поповнення. Хто народився у пари?

В родині відомої голлівудської актриси Скарлетт Йоханссон та сценариста Коліна Джоста сталося поповнення. Хто народився у пари?

Скарлетт Йоханссон діти

Джерело: imdb.com

Про вагітність Скарлетт Йоханссон стало відомо в липні. Зірка та її чоловік приховували зміни в особистому житті, але все таємне рано чи пізно стає явним. Стало зрозуміло, що актриса знаходиться в очікуванні дитини, коли вона припинила з’являтись на публіці. Зокрема, на рекламних заходах напередодні прем’єри фільму «Чорна вдова», в якому виконала головну роль і виступила продюсером. Згодом наближені до пари інсайдери підтвердили чутки.
Скарлетт та Колін ведуть закритий образ життя, тому не виставляють подробиці особистого на публіку. Та все ж цього разу пара зробила виключення і прокоментувала народження дитини. В існтаграм Джост опублікував пост, яким підтвердив новини — у них із Йоханссон з’явився син, якого назвали Космо.

«Добре, добре, у нас народилася дитина. Його звуть Космо. Ми його дуже любимо»,


— розповів сценарист гумористичного шоу Saturday Night Live.

Колін Джост про сина

Джерело: instagram.com/colinjost

Новоспечені батьки дуже щасливі, але просять приватності. Найімовірніше, нових подробиць в найближчий час від подружжя ми не дочекаємося.


Нагадаємо, Скаретт та Колін разом вже чотири роки, а одружилися рік тому. Для закоханих це перша спільна дитина. Також вони виховують шестирічну доньку актриси від першого шлюбу — Роуз.

З батьком дівчинки, журналістом Роменом Доріаком, Йоханссон розлучилася в 2017 році після трьох років шлюбу. Також з 2008 по 2011 рік вона була заміжня за актором Райаном Рейнольдсом.


Скарлетт Йоханссон та Колін Джост

Джерело: instagram.com/scarlettsflwrs

А вам подобається пара Скарлетт Йоханссон та Колін Джост?


Джерело


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты
x