Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="272451"]
Новости

Шарліз Терон показала рідкісне фото з доньками

0
Популярная актриса Шарліз Терон привітала власну маму з днем народження та поділилася рідкісним сімейним фото. Шарліз Терон н�

Популярная актриса Шарліз Терон привітала власну маму з днем народження та поділилася рідкісним сімейним фото.

Шарліз Терон показала рідкісне фото з доньками

Джерело: instagram.com/charlizeafrica

Шарліз Терон не з тих селебретіс, що активно демонструють особисте життя. Зірка намагається тримати дітей подалі від соцмереж та захищати від уваги преси. Та все ж іноді вона робить винятки, як от у день народження своєї мами Герди.

В інстаграм Терон поділилася дописом, у якому привітала іменинницю та показала її разом з дітьми — десятирічною Джексон та семирічною Августиною. Старша донька, до речі, народилася хлопчиком, але згодом зрозуміла, що почуває себе дівчинкою.

Шаріл Терон діти

Джерело: instagram.com/charlizeafrica

Нагадаємо, у 2012 році Шарліз Терон усиновила хлопчика Джексона родом із ПАР. А ще через три роки вона стала мамою для дівчинки Августини з Америки. Навесні 2020-го зірка пояснила: її син не вважає себе хлопчиком. Саме тому вона попросила називати дитину через займенник «вона».


«Ось і все, тепер у мене є дві прекрасні дочки, яких я оберігатиму, як будь-який нормальний батько. Вони народилися такими, якими є, і самі вирішать, ким хочуть бути. Мій обов’язок у цьому випадку — тільки любити їх і стежити за тим, щоб у них все було добре», — розповіла публічно Шарліз.

За словами зіркової мами, Джексон ще у три роки сказала, що вважає себе дівчинкої. Шарліз прийняла таке самосприйняття дитини та дозволила їй бути собою. Вона дуже любить своїх доньок і повністю присвячує себе материнству.

«Моє життя з моїми дітьми і з моєю неймовірною сім’єю, яка в мене є, прекрасне. Я можу чесно сказати, що не почуваюся самотньою. Наприкінці дня я лягаю в ліжко і думаю про те, що не хотіла б, щоб цей день пройшов якось інакше», — зізналася якось Терон.

Син Шарліз Терон

Джерело: instagram.com/charlizeafrica


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты