Мой ребенок — онлайн журнал для современных родителей Сайт для родителей и будущих мам. У вас есть вопросы о материнстве, воспитании ребенка или подготовке к родам? У нас есть ответы на все! Куча практических советов и отзывов от реальных мам. Что сделать обязательно, а чего лучше не делать – мы подскажем. Мой Ребенок — портал успешных мам в Украине!
UA
RU
[artlabel id="275975"]
Новости

Прямо з фронту: Даніель Салем показав, як спілкується з маленькою дочкою

Old date:
Current date: 2022.12.02
New date: 2022.10.06
0
Телеведучий Даніель Салем, який зараз захищає Україну від окупантів, зворушив милим відео зі своєю донечкою. Раніше Даніель бу

Телеведучий Даніель Салем, який зараз захищає Україну від окупантів, зворушив милим відео зі своєю донечкою.

Даниель Салем, Даніель Салем

Джерело: [email protected]_jihad_salem

Раніше Даніель був учасником популярних шоу «Голос країни»,  «Танці з зірками», «Маска» та ведучим програми “Зірковий шлях”. А з перших днів російського вторгнення він захищає рідну землю. Спочатку шоумен був у територіальній обороні, наразі він перебуває на передовій і служить у підрозділі розвідки. Свою 7-річну донечку Санта-Луну зірковий тато бачив вже кілька місяців.

У своєму Instagram Даніель опублікував відео, на якому показав, як із фронту спілкується зі своєю рідною донечкою. На кадрах батько та донька мило кривляються та посміхаються один одному.

«Вербальне спілкування наше все! Жити без тебе не можу, моя Луна!», — підписав ролик Даніель Салем.


Підписників замилувало відео Салема з донькою.

«Прикольна. Наполовину Маша, наполовину ти»; «Класна, нехай станеться диво і всі ми будемо в нашій улюбленій, неймовірній Одесі і над нами буде мирне небо і ніяк інакше 🙏🏻😊»; «Як вона на тебе схожа, ця маленька принцеса»; «Боже яка вона гарненька. Просто маленьке чудо»; «Скорішої перемоги та повернення Захисників до своїх родин! 🙏💙💛»- пишуть у коментарях.

Даниель Салем, Даніель Салем

Джерело: [email protected]_jihad_salem

Даніель Салем одружений. У 2015 році у пари народилася дівчинка. Зірковий батько надзвичайно любить доньку. Він неодноразово розповідав, що вона є основним сенсом його життя і коли дівчинці виповниться 18 років, Даніель втілить у життя свою заповітну мрію – відкриє на її честь кафе з цікавою назвою “Тато і донька”.


Мнение редакции может не совпадать с мнением автора статьи.

Использование фото: П.4 ст.21 ЗУ "Об авторских и смежных правах - "Воспроизведение с целью освещения текущих событий средствами фотографии или кинематографии, публичное сообщение или сообщение произведений, увиденных или услышанных во время таких событий, в объеме, оправданном информационной целью."

Телеграм канал

Редактор

Понравилась статья? Оцените:
12345 (Пока оценок нет)
Загрузка...
Поделиться:
Комментарии
  • На сайте
  • Отзывы в Facebook

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Наши проекты